Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit vegyek neki mikulasra?...

Mit vegyek neki mikulasra? (16/L. Bovebben lent)

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a neveket beletettuk egy sapiba es kihuztuk hogy kit kell megajandekozzunk. A lenyeg az hogy en az uj osztalytarsunkat huztam(16/F), s fogalmam sincs hogy mit vegyek neki. Szereti az informatikat s informatikus szeretne lenni, ezen kivul meg nagyon szereti a metal zenet, es folyamatosan feketeben jar. Elegge laza a srac, es nem komplikalja tul a dolgokat! Kb ennyit tudok rola... Segitsetek...

2014. nov. 6. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

tavaly én is olyat húztam akiről semmit nem tudok

ha szereti a metált esetleg vegyél neki vmi kis kulcstartót amin a kedvenc együttese van, meg sok csokit. ennyi :D

2014. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a problema az hogy nem tudom mi a kedvenc egyuttese... S meg az a helyzet hogy en vagyok egesz Dec.5-ig az orangyala is, ami azt jeleni hogy neha-neha meg kell lepni valami kis aprosaggal... Szerinted arra megfelelne egy egy reszlet a zeneszovegekbol...
2014. nov. 6. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen rock meg metál boltok (ha pesti vagy akkor el tudom mondani hol van :D) ott lehet venni ilyen pólót, kulcstartót meg azzal kapcsolatos dolgokat :D
2014. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is van ilyen hogy húzunk és én is olyan srácot húztam akiről tényleg nem tudok semmit. :D

Amúgy angyalkázás is volt nálunk és tavaly engem pl szaloncukorral leptek meg. :)

2014. nov. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Pesti(Romania, Szatmarnemeti)... de en is gondoltam mar valami ilyesmire... Ezen kivul meg van valami otletetek?
2014. nov. 6. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:

első vagyok

kezdj el beszélgetni vele és kérezd a zenéről vagy vmi barátját kérdezd meg h mit szeret :)

2014. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!