Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Ti mikor? Mikor kezdtek el...

Ti mikor? Mikor kezdtek el készülődni a mikulásra, és a karácsonyra? Mikor teszitek ki az ablakdíszeket, a fényeket? Nagy takarítást szoktatok csinálni a díszítés előtt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 12:31
 1/5 anonim válasza:
Novenber végén mikulási ajándékokat veszek...karácsonyra valamikor december 15 és 20 között...ablakdíszak általában novenber 28 de legkésöbb elsejéj már kint vannak...ablakokat tísztitunk meg néha még a szobákba kicsit...ez nem túl nagytakarítás szerintem :)
2014. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Advent első hetében díszítek, takarítani szoktam előtte.

Mikulásra már most készülök (amennyiben a Mikulás házhoz rendelése készülésnek számít) :D

Karácsonyi ajándékok 50%-ban megvannak.

2014. nov. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
én már megvettem a tusfürdőt.
2014. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyémántlány ***** válasza:

Mikulást újabban már nem nagyon tartunk szerintem, mert én vagyok az illető, aki miatt esetleg kéne, (bár már erősen kinőttem a dologból, ha egyáltalán ki lehet nőni ebből :D) de idén úgy döntöttem, hogy csak bezavarna a sok csoki a karácsony előtti diétámba.

A többiek nem igazán karácsonyrajongók, úgyhogy ők úgy két héttel 24-e előtt kezdenek el csak rápörögni, én viszont már novemberben is az ajándékokon agyalok :)

A "nagy" takarítás inkább az ünnepek utánra szokott maradni, ekkor ugyanis több a feltakarítandó kosz a lakásban, mint előtte.

2014. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
dec. 23-án:D
2014. nov. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!