Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Osztályban Mikulás húzás...

Osztályban Mikulás húzás volt, mit vegyek neki? (lent)

Figyelt kérdés

Nem hiszem el. Sikerült kihúznom az osztály legnagyobb r*bancát, akit gyűlölök, és ő se rajong értem. Ha olyan ember vesz neki ajándékot, akit utál, annak a képébe röhög, meg utána úgy megalázza, ha nem olyasmit vesz neki, ami tetszik (és szándékosan nem tetszik neki semmi), és még olyat is hallottam, hogy egyszer felvette videóra ahogy kidobja amit kapott az egyik húzáson aztán felrakta facebookra .__o

Most 10.-esek vagyunk, úgyhogy már tudom, hogy nálunk az ofi hogy fogja szervezni az átadást: mondani kell valamit az egész osztály előtt arról az emberről akit húztál, aztán puszi és átadod...

Szóval két kérdésem lenne igazából: mit vegyek neki, amitől nem fog még az eddiginél is jobban csesztetni? és mit mondjak róla amikor átadom, valami olyat, amin nem fognak röhögni a többiek (mert amúgy mindig kiröhög az egész osztály és utálnak, kb. 6 barátom van..) és ne legyen nagyon hosszú mert gyűlölök mások előtt beszélni (meg nagyon halk a hangom), szóval olyan egyszerű? x( Tudom hogy sok a feltételem, de tényleg a lehető legrosszabb személyt húztam, akit csak el tudok képzelni. 1 és fél éve vagyunk osztálytársak, de már kb. mindent tudok róla .__. Hobbijai: naponta váltogatni a pasijait, egyszerre 6 pasival járni, b*szás (már elnézést..), összevissza hazudozni, piázni, bulizni, másokat megalázni, röhögni másokon, visszapofázni a tanárnak, 1est írni meg egyéb ilyenek.. Amit nem szeret: szerintem saját magán kívül mindent/mindenkit utál..

Na szóval, kinek milyen ötletei vannak egy ilyen embernek? Max. 1500 ft, azt mondta az ofi.


15/L



2014. nov. 20. 20:32
 1/10 anonim válasza:
100%

Ha tényleg olyan amilyen akkor:Próbálj valami kedveset a külsőjéről mondani vagy ilyesmi ennyi elég is...

Ajándéknak: én véleményem: Csoki minden mennyiségben!:D azt mindenki szereti, mindenkit boldoggá tesz, és még nézheted ahogy elhízik a kis r*banc:D amúgy ha nincs más vegyél neki valami ilyen körömlakkot ha használ vagy én se tudom de még a bögrét szokták ajánlani vagy olyan dolgot amit megfigyelsz rajta, akár mikulásos fülbevalót is vehetsz:D

Egyébként..ne érdekeljen hogy mit gondol az ajándékodról ha ilyen kis elkényeztetett, te megtetted a kötelességed ügy lezárva. Ha nem tetszik ez van, örüljön hogy szánsz rá egyáltalán gondolatokat:)

2014. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj neki egy normális csomagot csokival és mindenfélre édességgel, aztán szard le, hogy mit csinál vele. :D Az már nem a te dolgod, ha kidobja, az ő baja.
2014. nov. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Én nem lennék ilyen jókislány a helyedben. Valami tök egyszerű, Xar semmit vennék neki és beletennék egy papírt,vag ycsak odaszólnék neki,hogy "Bocs,többet nem érsz, kidobatni való pénzem meg csak ennyi volt". A legjobb barátnőimnek meg vennék valami igazán szépet és látványosan odaadnám neki privátban. Ja,és a barátnőimmel megbeszélném előre,hogy amikor átadom neki,akkor ők röhögjenek. A puszinál meg elég undorkodóan tenném meg. :D
2014. nov. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki valami telefontokot. Nézd meg, milyen készüléke van, és keress hozzá egy olyan színűt, ami szerinted tetszik neki.
2014. nov. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

A leírásod alapján nekem az első gondolatom az volt, hogy vegyél neki egy tükröt! Ha magát szereti a legjobban, akkor csak nem dobja ki, hiszen magát látja benne, és megcsodálhatja magát nap mint nap. :D Egyébként viccet félretéve, keress olyan kis hordozható sminktükröt ami elfér a táskájában és díszes.

Ilyenre gondolok:

[link]

ha pedig még marad pénzed akkor vennék mellé egy táblacsokit neki.

Ez azért jó, mert akár célzás is lehet, hogy "tükröt mutatsz neki"..

2014. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, azt hiszem már tudom mit veszek neki^^ Ment a zöld kéz mindenkinek:)
2014. nov. 21. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Kérdezd meg, mit szeretne kapni, és mit szeretne hallani az átadáskor!:)
2014. nov. 28. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Wááá!!! Én is ebben a cipőben járok.

Szerencsére nekünk csak annyi a feladat, hogy odab@asszuk az ajit és kész. Én vettem neki 2 tábla milkát (kedvence), oreot, kindercsokit, és hát, 15 éves, de kijelentette, hogy aki őt húzta az "csempésszen bele a csomijába 1 kindertojáskát" mert azt is imádja. =D

Csokikból ennyi.

+még egy szemhéjtus, szájfény és ennyi.

2014. nov. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, hogy jártam:) Mikor meg akartam venni neki az ajándékot, azon a napon egy osztálytársam megkérdezte, hogy nem cserélünk-e, mert ő meg a legjobb barátnőmet húzta és gőze nincs, mit vegyen neki:'D Természetesen elfogadtam, úgyhogy a kérdés már tárgytalan :D
2014. nov. 29. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
:))
2014. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!