Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit vegyek/készitsek a barátom...

Mit vegyek/készitsek a barátomnak a közlegő dec.6-ra?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk már több mint 1 éve és 7 hónapja, de nem tudom mit vegyek mert nincs sok pénzem, de ő már vett egy csomó mindent amire nekem szükségem volt (Hamarabb hozza a "Mikulás" az ajándékot) Ötleteket légyszi. 18L

Kreativat is és egyszerüt csak szépet :)

Köszönöm!



2014. nov. 20. 19:02
 1/6 anonim válasza:

Mennyi a rászánt összeg? Ékszereket szereti a barátod?

22F

2014. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazabol 5.000 kb. Mar vettem neki orat, meg azert ismerjuk egymast 2 eve szerintem kicsivel tobbre szamit, az ekszer tenleg egy olyan dolog amit vegsosorban veszik, amikor a tehetetlenseg hataran vagy. Koszonom a segitseget, varom valaszod! :)
2014. nov. 20. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából Mikulásra nem kellene nagy ajándék.

Elég lenne egy csokimiki, vagy egy adventi kalendárium.

Annak minden zsebjébe tehetnél valami apróságot (mini csoki, kulcstartó, nyomtatott képregény, mozijegy, stb)

2014. nov. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Párod szereti az ékszereket? Pl karkötő. [link]


Ezüstöt én amúgy is jobban szeretem. Páromtól én is azt kaptam tavaly gravírozva. Szép ajándék. És nem ciki az ezüst, pasik 90% inkább ezüstöt hord.

2014. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget! Szerintem oke az ezust ! Tetszik. :)
2014. nov. 24. 21:54
 6/6 anonim válasza:
Szívesen :)
2014. nov. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!