Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Egy vak fiúnak kell ajándékot...

Egy vak fiúnak kell ajándékot vegyek, de mit?

Figyelt kérdés
Egy vak fiúnak kell ajándékot vegyek, de mit? Arról van szó ,hogy az iskolában egymásnak kell ajándékot vennünk, és én egy vak(nem látó) fiút húztam, tehát neki kell ajándékot vennem.

2014. nov. 25. 16:10
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
Braille írásos könyv esetleg?
2014. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlen kell, hogy bármi köze is legyen a vakságához. Én egyszer vettem egy bögrét, meg 2 doboz jó fajta teát, azt annyit.
2014. nov. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
A Braille írásos könyv nekem is eszembe jutott, de sajnos nem találtam sehol, rendelni viszont nagyon drága. :(
2014. nov. 25. 16:23
 4/27 A kérdező kommentje:
Esetleg hangoskönyv? Úgy tudom a háziolvasmányokat is úgy oldják meg.
2014. nov. 25. 16:50
 5/27 A kérdező kommentje:
Valakinek még ötlete?
2014. nov. 25. 19:00
 6/27 anonim válasza:
Nem tudod mivel foglalja el magát a szabadidejében? Talán abból is ki lehetne indulni
2014. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Állandóan tanul, jár zongorázni ,és még más hangszereken játszik.
2014. nov. 25. 19:29
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Igaza van a másodiknak. Ne a vaksággal kapcsolatos ajándékot vegyél. Sőt, még jó is az ötlete, a bögre. Pl. vehetnél neki egy nevével ellátottat. Legfeljebb arra figyelj, hogy vagy vésve legyen az írás, vagy úgy legyen felfestve, hogy vastagon, kidomborodva.

De ne kifejezetten a vaksággal kapcsolatos ajándékot. Elcsépelt lenne. Meg minden bizonnyal jobban esne neki, ha egy úgymond általános ajándékot kapna, mint bárki más, mint egy pl. braille könyvet, vagy hangosat. Úgy festhetne, érződhetne esetleg számára, hogy ő számodra nem a Peti, hanem a vak srác. Persze attól függ, hogy milyen kapcsolatban vagytok, és mennyire érzékeny lelkületű.

2014. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem érzékeny lelkületű, még gondolkodom. Köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 26. 14:16
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz neki egy válogatás CD 💿 t?
2014. nov. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!