Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Egy vak fiúnak kell ajándékot...

Egy vak fiúnak kell ajándékot vegyek, de mit?

Figyelt kérdés
Egy vak fiúnak kell ajándékot vegyek, de mit? Arról van szó ,hogy az iskolában egymásnak kell ajándékot vennünk, és én egy vak(nem látó) fiút húztam, tehát neki kell ajándékot vennem.

2014. nov. 25. 16:10
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Mármint mikből?
2014. nov. 26. 14:28
 12/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is vegyél neki bögrét.
2014. nov. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Amilyen Zenet szeret abból csinálnék válogatást.
2014. nov. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
A bögréseknek mondom, hogy kb 10 bögrém van ajándékozásból, és már az elsőt is utáltam.
2014. nov. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
:D
2014. nov. 27. 14:14
 16/27 anonim válasza:
Szerintem egy CD jó ötlet, nem muszáj hogy te állítsd össze. Szerintem kérdezd meg hogy milyen fajta zenét hallgat és ak alapján.
2014. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
*az alapján
2014. nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%

Lépjetek már túl azon, hogy egy vaknak csak a vakságából kiindulóan lehet ajándékot venni! Unalmas, elcsépelt, és kezd szánalmas is lenni. Lehet annak a srácnak akkor egy általános ajándékot is venni. Egy Axe csomagot, vagy más illatszer csomagot, ha annyira nincs ötleted, vagy ha cigizik, akkor egy jó öngyújtót, vagy bármit, csak szakadj már el a vakságától!

Én is vak vagyok, tehát nem a levegőbe beszélek...

Írtad, hogy nem érzékeny. Ha lazán veszi a dolgot, poénra lehet venni vele a vakságát, akkor talán vegyél neki egy füzetet, amibe írhatja a kottákat, egy jó tollal, mondván, ha véletlen kedve szottyan saját szerzeményeket írni. Ha zenélnék, és ezt kapnám, én tuti jó poénnak tartanám. Persze csak ha olyan viszonyban vagytok. Mert az ilyen jellegű poént nem mindenkitől veszi jó néven egy vak.

2014. nov. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2014. nov. 29. 09:11
 20/27 anonim ***** válasza:
14-es na és aztán? A szándék a fontos. Amúgy meg majd ha dühös leszel lesz mit neki dobálni a falnak mert úgy is marad még 9 bögréd. Mindennek a jó oldalát kell nézni. :)
2014. nov. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!