Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit adjak ajándékba?

Mit adjak ajándékba?

Figyelt kérdés
Az osztály mikulás bulijára neveket húztunk hogy ki kinek vesz ajándékot. Én egy lányt húztam akit nem ismerek olyan jól mit vegyek neki? Normális válaszokat lécci!

2014. nov. 26. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi a tarifa? Ettől azért sok függ, hogy mit tudsz venni.
2014. nov. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves és hány Ft van rá?
2014. nov. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem 10 deka aszkorbinsavat, az telen mindig jol jon!
2014. nov. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja bocsi a tarifa 2500 Ft 13 éves és táncol egy éve.


U.I: az aszkorbinsavat egyik feketepiacon sem találtam. :-)

2014. nov. 27. 16:28
 5/7 anonim válasza:

2500.-az rengeteg pénz.

Először is most figyeld meg, de ne feltűnően, nehogy félreértse. Használ smiket, szép ruhát, fülbevalót, mobilt, plüssöt ilyesmit.

Szerintem egy ilyen korú lány biztosan örül egy diszkrét ékszernek (bizsu karlánc,fülbevaló,hajcsat,ruhadísz) vagy szép kesztyűnek, mobil"ékszer"nek, szempilla spirálnak vagy ünnepi szemhéjpúdernek.

Remélem tudtam segíteni (38éves anyuka).

2014. nov. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:-)
2014. nov. 28. 16:58
 7/7 anonim válasza:
Hú nagy a keret:D Én is azt ajánlom hogy figyeld meg hátha kileshetsz valamit. De egy bizsu ékszer, kulcstartó, bögre vagy esetleg egy illatos gyertya is jó lehet.
2014. nov. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!