Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mit adjak a szüleimnek? SOS

Mit adjak a szüleimnek? SOS

Figyelt kérdés

Röviden rólam: 15 éves vagyok (lány) és imádom saját magam készíteni minden évben az ajándékokat de már kifogytam az ötletekből.

Viszont anya imád kirakózni (ami nekünl van is mindíg ő rakja ki van türelme hozzá az egyszer biztos) viszont a tesómnak azt vett de én szeretnék egy családi fotót puzzléba csináltatni szerintetek jó ötlet? Vagy gáz ha én is kirakót adok neki? És valaki tudna mondani nagyjából egy árat?

Anya ez lenne apa és a két mamát nemtudom.

Apa szeret aludni ( sajnos cigizik) barkácsolni de minden szerszáma meg van már

Mamáéknak szintén képet akarok amit egy keretbe teszek de ha ugyanaszt adom mind a kettőnek az nem égő?

Ja és a két tesóm

Kisöcsi6 éves mindene a vonat és a traktor viszont van belőle neki egy kubacmásik öcsi 11 ő imád sportolni (pingpong atlétika kézi) és szereti a legókat ilyen"harcos játékok"

Huh köszi hogy elolvastad nekem elzsibbadt az ujjam mire leírtam mert telóról vok De remélem lesznek ötleteitek mindent szivesen fogadok:))


2014. dec. 2. 21:34
 1/3 anonim válasza:

Szia én szerintem a családi "képes kirakó".remek ötlet.en egyszer barátnőmnek csinaltattam szülinapjára ami a közös képünk!.Apukádnak mondjuk valami ötletes cigistartó?.Anyukám eggyik haverjának vett es nagyon vicces volt.vagy valami ötletes öngyújtó.Mamámnak én mindig valami képet adtam.vagy gyertyát öntöttem.esetleg valami saját ékszert készíthetsz,annak biztos örülnek!.Ha pedig az öcséd imádja a vonatokat nem baj ha sok van te is beszerezhetsz néhány darabot például amit régóta mondogat hogy mennyire tetszik neki!A sportos kistesónak pedig valami focilabdát.esetleg ping-pong készletet esetleg valami nagyobb harcos játék!:)

Remélem tudtam segíteni.én idén anyukámnak képes naptárt csinálok.nővéremnek ajándékutalvány.mamáméknak egy kosárba rakom mindenféle édességet.apukámnak pedig egy mikulásnadrág félét aminek a két szárába pezsgőt.esetleg bort teszek!:)

2014. dec. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jujj nagyon szépen köszönöm:))
2014. dec. 3. 15:01
 3/3 anonim válasza:
Ja és 14/L voltam.szivesen!:)
2014. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!