Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Mért van az, hogy a mostani...

Mért van az, hogy a mostani Mikulások egyre gagyibbak?

Figyelt kérdés
Tudom, baromira nem aktuális már, de most jutott eszembe megkérdezni. Szóval tök gagyik a jelmezek, olyan béna műszakállak vannak, hogy arról még egy kétévesnek is leesik, hogy kamu. Tényleg, azt vettem észre, hogy a Mikulások egyre igénytelenebbek. Miért??

2016. jan. 9. 21:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Mert mint minden ünnep ugy ez is kimegy a divatból
2016. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Csak annyira gagyik amennyit fordítanak rá.
2016. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1. Ezzel nem értek egyet, már mért menne ki a divatból bármelyik ünnep is. A Mikulást, a Karácsonyt, és a Húsvétot is tartjuk, meg még egy csomó mást is, mi a probléma?

2. Igen, tudom, vannak olcsó jelmezek is, de ezek nem gyerek közé valók, hanem mikulás-futásra, vagy csak úgy poénból. De főleg a szakállak azok, amik nagyon gagyik szerintem.

2016. jan. 9. 22:11
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nincs így..te lettél öregebb és tapasztaltabb, máshogy látod a világot.
2016. jan. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
22%
Már pedig ez igy van, tartsuk az ünnepeket de már nem ugy mint régen
2016. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Szerintem meg így van. Sok nagyon gagyi jelmez van, amiben nem kéne gyerekek közé menni, szaloncukrot osztogatni. Persze ettől függetlenül vannak még igényes mikulások, de egyre több az igénytelenebb.


És persze, minden változik, az ünnepi szokások is, de azért szerintem egyáltalán nem mennek ki a divatból. A gyerekek ugyanúgy várják december 6.-án a Mikulást, kiteszik a cipőjüket az ablakba, és a Mikulás az iskolákba, óvodákba is ellátogat hozzájuk. :) Szerintem ezen nem változott semmi. :)

2016. jan. 10. 12:40
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Hát te ugygondolod én meg nem,nincs ezzel semmibaj:D
2016. jan. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
"Régen" se voltak jobbak. (csak az elmúlt 23 évet tudom felidézni)
2016. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
téapó it van hó a tupája, hó a tupáj miku miku miku jejejeó jejeóóóó mikulá tiho jejejejeó
2016. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Szerintem hableányjelmez menőbb lenne karácsonykor!
2016. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!