Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hoyg csináljanak mikulás csomagot? 12\l

Figyelt kérdés
Már rég leszoktak róla .Lefutóbb 7 évesen kaptam.😞 .Jó nyílván nem hiszek a mikulásban ,de egyik osztálytársam sem, mégis az ő szüleik minden finomat vesznek ilyenkor😞😞..
2016. nov. 6. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Talán néhány nappal Mikulás előtt kezdd el kipucolni, előkészíteni a csizmádat, amit az ablakba fogsz tenni. Ha van zsebpénzed, akkor vehetsz te is nekik egy-egy kis mikulást, narancsot, az ablakba tenni nekik.


Ha idén nem is, jövőre talán már ők is tesznek neked megint valamit az ablakba.


Mi van a nagyszülőkkel? Mert ők is beszállhatnak, akkor könnyebb.

2016. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez elég fura, én 20 évesen még itthon élek és még mindig kapok. igaz jelképesen,de csak.

nem értem miért álltak le erről a hagyományról mág 7 éves korodban:/ sokan még annyi idősen hisznek a Mikiben amúgy:/ érdekes

szerintem mondd nekik,hogy a barátnőid is kapnak és te is úgy örülnél neki. és tedd ki a csizmád

2016. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik, ezt így, ahogy leírtad.
2016. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 evesen nem kapsz toluk? Hat tre, vszinu nem tudod megvaltoztatni ezt.
2016. nov. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem kapok 15 évesen.
2016. nov. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!