Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mivel lepjem meg a szüleimet...

Mivel lepjem meg a szüleimet a 25. házassági évfordulójukon?

Figyelt kérdés

Utazást ne írjatok, mert ők ezt már megtervezték maguknak.:)

Én úgy gondoltam, hogy kapnak egy tortát és valamilyen ajándékot mellé. Sajnos nehéz nekik nagyon ajándékot venni, mert apu nem szereti az ékszereket és túl drága ajándékot sem szeretnék.


Amire eddig gondoltam az a torta, családi albumféle kronológiai sorrendben és pezsgő.

Az album az csak ilyen B terv. Ha valakinek van jobb ötlete szívesen venném.:)


2014. máj. 6. 07:41
 1/4 Petruska1020 válasza:
Egy unokával :D
2014. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi nem szoktunk nekik ajándékot venni házassági évfordulóra. A 25.-re maguknak vettek ajándékot. Most volt a 40. évfordulójuk, meghívtuk őket ebédelni (hozzánk), volt pezsgő, együtt töltöttük a napot, unokáztak, szerintem jól érezték magukat. És vettek megint maguknak ajándékot.

Ha nagyon akarsz, akkor szerintem pezsgő, torta, esetleg album.

2014. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szüleid házassági évfordulójára neked nem kell ajándékot venni. Az az ő ünnepük.

Amit tehetsz, hogy meghívod őket vacsorázni, vagy a torta - pezsgő is jó ötlet

2014. máj. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Színház jegy

Masszázs utalvány

2014. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!