Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Szeretnék kosarazni járni...

Szeretnék kosarazni járni cegléden?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok egyszer 10 évesen elmentem egy edzésre a sporiba és pont a haladók voltak ott és olyan1 rossz volt azt se tudtam hol vagyok na de most nagyon szeretnék járni de csak hobbi szinten nem tudtok valamit mondjuk iskolába stb nem a cekk-hez szeretnék menni

2016. dec. 5. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, szeretnél kosarazni járni Cegléden. (Szívesen.)


Egyébként majd akkor tedd ebbe a kategóriába a kérdést, ha megtanulod használni a vesszőket, mert az tényleg ünnepnap lesz.

2016. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1) Szépen visszamész abba a sportintézménybe, ahol két éve voltál, megkeresed az edzőt, köszönsz, bemutatkozol, és megkérdezed, van-e kezdőknek való foglalkozás is. Ha ott nincs, megkérdezed nem tud-e valahol. (Mellesleg nem kell hanyatt esni attól, hogy csak haladók vannak ott, ha bevesznek kezdőként, inkább örülj neki, és tanulj tőlük.)


2) Ha nem tudnak neked valót javasolni, akkor készítesz egy listát a környező iskolákról, és végigtelefonálod őket, bemutatkozol, elmondod, megkérded van-e csapat amibe bevesznek külsőst, kinél és mikor tudsz édreklődni, ha a titkárnő nem tudja (az esetek többségében nem tudja).


3) Ha ez sem vezet eredményre, még mindig csinálhatsz csapatot az iskolában is. Első lépésben beszélsz a tornatanárral, hogy mikor használhatnátok a termet, ha az megoldható lenne, akkor azt, hogy tartana-e nektek heti egy edzést. Ha mehetnek, akkor kiplakátolod a hirdetőtáblára, hogy jelentkezőket vártok, szünetekben végigjárod a többi osztályt is, hogy van-e akit érdekel. Egy egész iskolából csak összejön 5-6 érdeklődő.


4) Ha a terem oké lenne, és jelentkezők lennének, de a tanár nem ér rá, akkor visszamész a sportlétesítménybe ahol az 1) pontban jártál, és megkérdezed az edzőt, hogy nincs-e egy haladó srác, akinek lenne kedve kezdőket oktatni, esetleg egy minimális óradíjért. Valaki csak akadna szerintem.


Ha ezeket végijárod, csak kialakul valami. Kicsit fel kell nőni a feladathoz, de 12 évesen már simán megoldható :). Csak nem kell azt várni, hogy mindent a feneked alá tegyenek.

2016. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!