Kezdőoldal » Ünnepek » Mikulás » Szerintetek mit adjak az...

Szerintetek mit adjak az osztálytársamnak?

Figyelt kérdés
Az osztályban húztuk Mikulásra és nincs ötletem, hogy mit adjak ajándékba. Egyik fiút húztam, nincs köztünk több barátságnál, jól kijövünk és együtt szoktunk hazamenni. De az a baj, hogy nem ismerem annira mert kilencedeikesek vagyunk és ugy kb két hónapja van suli. Annyit tudok hogy focista. Eseteleg van valakinek valami ötlete hogy mit adjak neki? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 21. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:

Fiúk ti minek örülnétek?

15 évesek vagyunk mindketten.

2017. nov. 21. 16:37
 2/9 anonim válasza:
67%
pussy
2017. nov. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
97%
Amikor mentek haza akkor beszelgess vele hatha megismered kicsit. Mennyi osszegben lehet max?
2017. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
75%

Kêszíts neki egy szépet! Varrj neki vmit!

Mikulás csokoládé, dezodor, csokoládé; toffefe, top joy xD, versike, zokniból hóember, krém, karkötő, nyaklánc, könyv, gumicukor xd.

2017. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Édesség csomag? pl : gumicukor, csokik, cukrok, pl egy üdítő ha tudod, hogy az a kedvence.
2017. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, főleg hogy rövid idő alatt ennyi jött. Az összeg amúgy 20 lej (Erdélyben lakok), nem tudom hogy az hány forint, de asszem úgy van hogy kb 1000 forint 15 lej. Köszönöm a segítséget mindenkinek! ❤
2017. nov. 21. 22:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
csokit, plüsskulcstartót, naptárt, szaloncukrot, mogyorót, narancsot, mézeskalácsot, tollat is lehet belerakni, akár rendes füzetkét; matricákat, illatos gyertyát, rajzolj neki valamit te
2017. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én enyi idősen pl egy ledes zseblámpát vettem az osztálytársamnak, kb egy ezres az ára manapság, meg veszel hozzá egy csokit aztán jónapot. legalább funkciója is van az ajándéknak, nem csak egy kacat, amit aznap este bedob az ágya mögé és soha többé nem látja
2017. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.

Csak a rajzolást passzolom l, totál tehetségtelen vagyok. 😂

2017. nov. 22. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!