Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » SOS Mit vegyek a barátnőmnek...

Betti606 kérdése:

SOS Mit vegyek a barátnőmnek névnapjára? SOS

Figyelt kérdés

Tudom, már rengetegen kérdeznek ilyesmit, de tényleg nem tudom mit vegyek neki.


Bár nem a legjobb barátnőm, de kb a 2dik legjobb. Lány és 13 éves.


Ma jutott eszembe, hogy két nap múlva itt a névnapja, szval SOS lenne a kérdés.


Nagyon szereti a kihúzókat (amivel pl a fontos szövegeket húzzúk ki, hogy feltűnőbb legyen a lapon) ezért arra gondoltam, hogy veszek neki abból pár színt. De ez sztem elég kevés. És vanni neki 2 nyula is, és szeretne nekik venni egy fajta labdát, de a szülei nem akarják megvenni neki. Arra gondoltam ilyet is veszek. De még sztem ez is kevés. Vagy szerintetek ennyi elég? Ha nem, akkor valami ötlet?



2020. jún. 3. 18:51
 1/8 A kérdező kommentje:
És holnap lenne rá időm, hogy megvegyem a dolgokat, szval nagyin SOS a kérdés. Holnap délután kb 4 körül.
2020. jún. 3. 18:53
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szövegkiemelő és a nyulaknak a labda tök okés. Névnap, nem kell olyan nagy összegű dolgot venni. Esetleg vehetsz neki valami édességet még. Esetleg van valami hobbija, vagy mit szeret szabadidejében csinálni?
2020. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó amit gondoltál, ezek jó ajándékok, + valami csoki vagy illatszer esetleg még.
2020. jún. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellékelhetsz hozzá valami " legjobb barátnak" képeslapot vagy hasonlót. Nyuszi labdát vennék a helyedbe.
2020. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!!!!! :))

A hobbija az atlétika.

És sztem veszek majd neki édességet, meg lehet egy körömlakkot, hisz ő azokat is szereti.

2020. jún. 4. 12:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy névnap... Szerintem a kedvenc sütije/édessége bőven elég.
2020. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál szerintem tökéletesek, esetleg még valami személyre szabott ajándék. Mondjuk egy képeslap vagy egy csoki.


Boldog névnapot neki! :)

2020. jún. 5. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Névnapra bőven elég ha édességet vagy virágot(cserepes jobb, ha lány adja lánynak) adsz neki.
2020. júl. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!