Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Asszonynak való, kisautót...

Asszonynak való, kisautót keresek. De nem tudom milyet. Ötletek?

Figyelt kérdés

Kényelmes, kiscirkáló. Napi olyan 80 km-t utazik. Igazából neki semmi nem kell bele a zenén kívül. Tempomattól fél, mint ördögtől 😈.

Automataváltót sem szereti, ahogy az automata kéziféket sem.

Cliót néztem, 1.5 dci vagy 1.2 tce olyan 1.5 millióig, inkább alatta.(drágább autót sem szeret vezetni)


2021. ápr. 8. 09:46
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

Ugye a francia autók kenyelmével nehezen vetekszik más márka (prémium szegmens kivétel).

Ezért gondoltam a Cliora.

Egyébként előny ha állítható a kormány nehézsége. Sajnos a túl könnyű kormányt sem szereti..

2021. ápr. 8. 09:48
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
lol
2021. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Igen, ha valakinek azt mondják hogy egy francia autó kényelmes pont egy Clio fog beugrani neki, nem is egy C5 mondjuk.
2021. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Jó lesz a Clio, de benzinest vegyél!
2021. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
58%

egyébként tényleg ennyi eszed van, hogy alapból képtelen vagy olvasni, és a látottakat értékelni?

Annyi eszed van, hogy franciát vennél, meg az állíthatókormány fontos? tényleg itt tart a amgyar vidék? Ide süllyedt a magyar szakmunkás tróger????

2021. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye a francia autók kenyelmével nehezen vetekszik más márka (prémium szegmens kivétel)."

Szerintem semmi baj a francia autókkal, de ez azért nem teljesen igaz.

Amúgy ha a két szempont neked a francia és az "asszonynak való kisautó", akkor nekem az ugrik be, hogy Renault Zoe. Ismerősömnek volt és jó gép, de nekem mindig az volt a gondolatom, hogy csajos (ugye már a neve is).

2021. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
A francia autók kényelme azért nem egy Clióban kezdődik, nem mondanám hogy rossz, de nem is olyan kényelmes.
2021. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ragaszkodsz a franciákhoz, akkor Yarist ajánlanék, megbízható típus, ha nincs szétrohadva és át van nézetve megvételkor.
2021. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 D. Brasco ***** válasza:
100%
Yaris clio micra twingo stb...tipik női autók.
2021. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Peugeot 206 lenne jó. Benzinesben.
2021. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!