Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit tudnék venni egy 11 éves...

Mit tudnék venni egy 11 éves kislánynak?

Figyelt kérdés

Barátom kishúgának - 11 éves - lesz a névnapja. Ez lesz az első család látogatásom is, szóval mindenképp szeretnék valami olyat vinni, ami tetszeni fog a kislánynak, már csak a jó benyomás végett is.

Előre is köszönöm a segítséget. :)


2012. jan. 21. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
AZ én keresztlányom pont ennyi idős. Imádja, ha kap egy szépen díszített kis cserepes virágot (korallvirág, fokföldi ibolya stb. lehetőleg legyen benne kis gyöngyöcske vagy ilyesmi). Kis ékszereket, csatokat is kedveli. Szerintem nem kell túlzásokba esni.
2012. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak Hanna Montana legyen rajta!



Viccen kívül: esetleg vehetnél szuper tollakat, ceruzákat, tolltartót.

Ennyi idősen a babákat már cikinek tartják, de a legtöbb társasjátékkal sikert arathatsz.

Lehet kapni aranyos táskákat, szütyőket.

Ennyi idős gyerek tud örülni annak is, ha kap valami "nagylányosat", pl. tiniknek való parfümöt.

A klasszikus bonbon se rossz ötlet, ha mellé kap még valami apróságot, pl. hajpántot, divatos bizsukat, kendőt, ilyesmit.

2012. jan. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 11 éves a lányom, úgyhogy tudok tippeket adni!


- Nagyon szeretik a virágokat, csilli-villi gyöngyös diszítés legyen benne így kérd a virágboltban.


- Nagyon menő most ebben a korban a színezhető táska, ebből többféle van, az én lányomnak épp az oldaltáska a kedvence, de van kisebb kézitáska is. Bármilyen játékboltan kapsz.

Link:

[link]


- Szeretik a matricakészítőt is.

Link:

[link]


- Csatokat, hajpántokat, vicces fülbevalókat


[link]


Bizsu boltokban általában mindenhol kapható.


- Mp3, mp4 lejátszó (de gondolom ezt már nem akarsz)


Még van pár ötletem, de ez nem névnapra való.

2012. jan. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!