Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek a barátomnak?

Mit vegyek a barátomnak?

Figyelt kérdés
Tőle virágot kaptam névnapomra, én mit vegyek neki?! Kórót?=D
2012. febr. 1. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Süss vmi finom (és tetszetős) sütit! Én legalábbis névnapra mindenkinek sütni szoktam.

Esetleg vegyél olyan édességet/ nasit, amit tudod, hogy szeret, csak túl gyakran megvenni egy kicsit drága. Mondjuk Lindor golyó, vagy Pringles chips, vagy ilyesmire gondolok!

2012. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a sütéstől elment kicsit a kedvem karácsonykor, mert az újítások miatt lett 1-2 kudarcom.:) Így az mellőzném. Gondoltam én is édességre, mert kb. egyenlő egy virággal.:)
2012. febr. 1. 22:32
 3/7 anonim válasza:
Süssél neki csülköt!
2012. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
vegyél övet, annak mindig örülnek a fiúk :) De a sütés tényleg jó ötlet :)
2012. febr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A névnapban az a jó, hogy ilyenkor névvel ellátott dolgot lehet adni. Ha azt szeretnéd, hogy személyes legyen, akkor pl. ha szereti a kocsikat egy pici autó, amire ráírod a nevét. Öntapadós tapétával szinte bármit el lehet látni névvel :)
2012. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Süss neki egy olyan csülköt, amelyiknek a bőrére a neve van bilogolva. :D
2012. febr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sütii *--*
2012. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!