Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mit vegyek barátomnak? Személy...

Mit vegyek barátomnak? Személyes, nagyobb érték mégis megfizethető?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta hogy veszek egy bögrét és feldíszítem üvegfestékkel, de anya szerint kicsit nagyobb értékben kéne mert ő is biztos nagyobbat fog venni mivel szülinapomra is vesz. Nemszzeretek ajándékot vásárolni, rutinom sincs benne. Szerintetek mit vehetnék? Én 15/L ő 16/F

Távkapcsolatban élünk és ez ilyen karácsony, sziveszter, meg ilyen újralátlak ajándék lenne.


2011. dec. 27. 18:08
 1/4 anonim válasza:
25%
vegyél neki egy jó nagy néger műf@szt...biztos örülni fog neki..személyes is,meg is fizethető :)
2011. dec. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zeu válasza:
100%

Első válaszoló te elég bunkó vagy, ráadásul még a szöveget sem olvastad el (pl hogy fiúnak venné)...


Te ismered, hogy miket használ, minek örülne igazán. Annyi biztos, hogy valami olyat kellene venned, amire ha ránéz te jutsz eszébe. A fiúk általában nincsenek oda egy-egy díszért amit kitehetnek, ezért inkább valami használati tárgy felé kellene gondolkodnod. Mondjuk valami toll belegravírozva a nevével, vagy egy bőr öv beleírva valamivel. Most úgyis sok helyen kirakodások vannak, indulj el az egyiken, és hátha találsz valamit amit szerinted használna.

2011. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második nagyon szépen köszönöm az értelmes válaszodat :))

Amúgy már megvettem, de elég sokáig vaciláltam 2 dolog között :) Ment a pipa

2011. dec. 30. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:
FERRARI. Nagyobb érték és van akinek megfizethető.
2013. dec. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!