Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit adjak névnapjára?

Mit adjak névnapjára?

Figyelt kérdés

Egy lányismerősömet szeretném felköszönteni névnapján, de nem tudom, hogy merjek-e virágot adni. Jókat beszélgetünk minden nap, de nem tudom, hogy nem túlzás-e. Milyen virágot adhatnék, ami nem túl nyomulós. ( pl.: vörös rózsa a szerelmesek virága )


Lányok, virágnak vagy csokinak örülnétek jobban olyantól, akivel kezdtek jóban lenni?



2012. ápr. 22. 15:51
 1/6 A kérdező kommentje:
F/23, L/23
2012. ápr. 22. 15:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél már amatőr! A legközelebbi kispiacon vegyél neki egy nagy csokor tulipánt. Én 3-4-t szoktam összeköttetni, az már elég nagy csokor, és nem is kerül sokba (300 körül szokott lenni egy csokor). Ebből látni fogja, hogy nagyvonalú vagy, még is szerény. Ez bejön a csajoknak. Ne aprózd el.
2012. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mármint 3-4 tulipán csokort köttess össze, ami összesen olyan 15-20 szál. Meg fog lepődni.
2012. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kissé sokkolnám vele... Biztos többnek gondolná, mint az egy szál rózsát :D
2012. ápr. 22. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, a piacos, friss virágcsokor sokkal közvetlenebb, szimpatikusabb, mint egy tök hivatalos rózsaszál... De te tudod. :)
2012. ápr. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
en szemely szerint mind2nek, 3szall tulipan ,ahogy az elozo is mondta nayon jo otlet! es melle egy csoki.ha beszelgettetek,nyilvan ismered az izleset annyira,hogy tudd kb milyen izu csokit szerethet ;)
2012. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!