Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » SÜRGŐS! Apukámnak névnapja...

SÜRGŐS! Apukámnak névnapja lesz, és nem tudom mit adjak neki! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Segítsetek! Tudna nekem valaki ötleteket adni?
2012. jún. 26. 14:56
 1/10 anonim válasza:
Milyen összegben? Mit szeret apukád, mi a hobbija? stb...stb...
2012. jún. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát... Tudod ő ritkán van itthon a munkája miatt. De szerencsére itthon lesz a névnapjakor. Hát ő szerintem építeni szeret, mert már csinált egy csomó mindent fából. Pl: íróasztal, Hangfaltartó... ilyenek.
2012. jún. 26. 15:10
 3/10 anonim válasza:

Mit szólnál egy kedves kézzel készített kis ajándékhoz? (nem te csinálnád, hanem lehet ilyet rendelni, én is szoktam, és nagyon szépek, különböző árakban.

Vagy akár te is csinálhatnál valami szépet neki, rajzot, vagy amit szeretnél, ezek olyan sokat tudnak jelenteni a szülőknek :)

2012. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát... Nem is tudom. Jó, majd rajzolok neki valamit. De mit értesz azon hogy saját készítésű ajándék?
2012. jún. 26. 15:57
 5/10 anonim válasza:
Elküldtem privátba az oldalt :) De ha ügyes vagy te is tudsz csinálni ilyen kis meglepiket.
2012. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Megkaptam, és most nézem.
2012. jún. 26. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?

Mert itt szerintem mindenkinek lehet találni vmi jópofát : www.bigyoshop.hu

2012. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ajándékot.
2012. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Faint válasza:

Mi a neve,mert akkor tudok olyat mondani,hogy a TESCO-ban vannak ajándékboltok,és én az apukám névnapjára egy macis kulcstartót vettem,aki a kezében tart egy kis táblát,és arra rá lehet írni alkoholos filccel a nevét,én pl.: azt írtam rá,hogy papamaci,de ez csak egy ötlet,

A másik pedig az,hogy valamit tényleg lehetne házi készitésüleg,mondjuk rajz,vagy kulcstartó,ilyenek.Remélem tudtam segíteni.Sok sikert:)

2012. jún. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Legót :D vagy egy üveg bort annak szerintem mindenki örül.
2012. júl. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!