Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit készíthetnék névnapjára...

Mit készíthetnék névnapjára egy 50+ éves férfinek?

Figyelt kérdés
Nagyon, nagyon jó ismerősöm.(Az én szívemnek családtag). Van sok fehér kemény papírom, ragasztóm, teapapír, és tudok venni színes papírt is. Nézegetem itt a kérdéseket, de semmi frappáns nem jut eszembe és semmi ötletet nem tudok kiszedni az agyamból. Valami jó ötlet?

#névnap #saját kezű ajándék
2012. júl. 4. 16:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
52%
Szerintem vegyélneki egy üveg pálinkát,és szépen becsomagolod papirjaidba.Viszont ha nagyon egyedit akarsz,akkor hajtogass papir repülőket biztos hogy boldog lesz tőle!
2012. júl. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ő az égvilágon nem iszik mást csak fröccsöt (és érdekes, mert mindig józan nem tudom, h hogyan csinálja). Munkahelyén persze szódát vagy vizet. Dohányzik is, de ilyesmi nem kellene neki. Valami olyat kéne ami csak Neki szól és én jutnék eszébe róla, de valahogy nem jut eszembe semmi. Biztos kiszívta a nap az ihletet vagy nemtom.
2012. júl. 4. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:
2012. júl. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én speciel most a plüssfigura készítésre vagyok rákattanva, szóval akár elkészíthetnéd a plüss hasonmását =D Nehéz, meg időigényes, de szerintem tetszene neki.
2012. júl. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem az se mindegy, te magad hány éves vagy, de már a kérdés is nagyon szimpatikus, hogy foglalkozol vele. Nekem már ez is jó ajándék volna, ha ezt megmutatod! :)
2012. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]


Ez nagyon tetszik, hasonlóra én is gondoltam, de nincs hozzá az a (nem mtudom mi a neve amire azt fel kell fonni a papírt). Pénzesdobozra gondoltam, keménypapírból. Papír pénztárca végülis.

2012. júl. 18. 18:11
 7/11 anonim válasza:
És végül is mennyi vagy, ha nem titok?
2012. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
23 vagyok én.
2012. júl. 18. 18:52
 9/11 anonim válasza:
Király csaj vagy! Ha megcsinálod, amit szeretnél, szerintem odáig lesz érte, bár még sosem voltam 50+, sőt még 40+ se, de szerintem mindenki fel tudja mérni az igyekezetet, a figyelmet, és a munkát, amit az ajándékba ölsz!
2012. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Haha utolsó, de nem röhög a vakbelem. Már régóta ismerem a tagot és mindig mindenbe mellém állt mintha az apukám lenne.
2012. júl. 18. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!