Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Milyen virágot vehetnék a...

Milyen virágot vehetnék a barátnőm névnapjára?

Figyelt kérdés

3 hónapja járunk, még nem vettem neki virágot, most gondoltam meglepem vele. Milyen virágot ajánlotok? A vörös rózsa lejárt?


19/F


2012. júl. 23. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

hát attól függ, milyen típusú a lány

ha szereti a szívecskéket, plüssöket, 'cuki', 'romantikus' dolgokat, akkor a vörös rózsától elalél :)

ha kicsit egyéniség a csaj, akkor inkább válassz valami más virágot - a krizantémon kívül bármit

2012. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem egy színes gerbera tök jó, én legalábbis örülnék neki. Ha szereti a pink színt, olyan színben is van gerbera, meg láttam már kékben is, lilában is.

Mondjuk a rózsa is jó ötlet, bár én nem vöröset vennék, hanem valami friss színűt, rózsaszínt, lilát, sárgát vagy fehéret, vöröset születésnapra vennék :)

2012. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2012. júl. 23. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Válasz fehér rózsát, egy szálat,
2012. júl. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
84%
Rózsát! A fehér a tisztaság jelképe, a piros a szenvedélyé! Amelyik vagy azt válaszd! :)
2012. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!