Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ma van a névnapom és nem...

Ma van a névnapom és nem köszöntöttek fel a közeli ismerőseim, barátaim . Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
Eddig a szüleimen és a nagyszüleimen kívül senki nem köszöntött fel ma, se a 'legjobb barátaim'(akik ma szinte egész nap elérhetőek voltak facebookon is), közeli ismerősök, többi rokon... és még a tesóm se(akivel nagyon jó a kapcsolatom), semmilyen formában. Nektek hogy esne? Nekem nagyon rosszul esik,kicsit elhanyagoltnak érzem magam...

2012. aug. 25. 16:24
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
14/l
2012. aug. 25. 16:26
 2/19 anonim válasza:
83%

Én nem nagyon adok a névnapokra,bevallom.Egy-két közeli rokon és barátnak a névnapi dátumát tudom.Szerintem ezek a dolgok semmit nem jelentenek,nem kell ezen megsértődni.

Te se tudod és köszönted fel minden barátod gyanítom.

De boldog névnapot!:)

2012. aug. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság, hogy én sem tudom, mikor van a barátnőim névnapja. A szülinapokat kiírja a facebook, de névnapot én sem nagyon szoktam köszönteni. Azért persze a névnapomon én is mindig kíváncsian várom, hogy vajon kinek jutok eszébe:)

Úgyhogy szerintem ne vedd a szívedre.

Boldog névnapot!:)

2012. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Én sem tudom ismerőseim névnap dátumát, és az enyémet is kb. csak az tudja akinek ugyanaz a neve. Az én nevem gyakran előfordul a naptárban, és volt már, hogy rosszkor köszöntöttek fel, de volt hogy egyáltalán nem. Ilyeneken nem szoktam megsértődni, mert én is csak akkor köszöntöm fel ismerősöm, ha véletlen ránézek a naptárra, és látom, hogy ma az ő névnapja van.
2012. aug. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én azt se tudom, hogy mikor van a saját névnapom. Tényleg, nem vicc. Valamikor decemberben, ennyit tudok.
2012. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Boldog névnapot!
2012. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Felköszönthetlek? BOLDOG NÉVNAPOOOOOOT!!!! De komolyan!
2012. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Boldog névnapot! :D Engem se köszönt fel senki mert ritka a nevem és a hagyományos naptárakba nincsen benne
2012. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Akkor, ha megengeded, én felköszöntelek:


Ezen az ünnepen ezer áldás érjen,

öröm és szerencse örökké kísérjen.

Bú és bánat téged mindég elkerüljön,

gondolatod, vágyad, álmod teljesüljön.


Nőjön örömöd, mint esőtől a gomba.

Gyönyöreid háza sose dőljön romba.

Az ég hozzád soha ne legyen goromba.

Boldog Névnapot!

2012. aug. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
attól függ hogy mennyire népszerű a neved -.- ha pl ilyen sz.r akit alig ismer senki akkor ne csodálkozz..
2012. aug. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!