Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ma van a névnapom és nem...

Ma van a névnapom és nem köszöntöttek fel a közeli ismerőseim, barátaim . Nektek ez hogy esne?

Figyelt kérdés
Eddig a szüleimen és a nagyszüleimen kívül senki nem köszöntött fel ma, se a 'legjobb barátaim'(akik ma szinte egész nap elérhetőek voltak facebookon is), közeli ismerősök, többi rokon... és még a tesóm se(akivel nagyon jó a kapcsolatom), semmilyen formában. Nektek hogy esne? Nekem nagyon rosszul esik,kicsit elhanyagoltnak érzem magam...

2012. aug. 25. 16:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Patríciának hívnak, és benne van a nevem a naptárba, mellesleg köszönöm szépen a kedves felköszöntéseket! Aranyosak vagytok, és nem fogok ezért megsértődni csak kicsit bánt a dolog:)
2012. aug. 25. 20:43
 12/19 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólók véleményéhez. Ne vedd a szívedre. Aki őszintén fel akar köszönteni az fel köszönt. Ha nagyon szeretnéd, hogy köszöntsenek posztold ki és szerintem sorba köszöntenek. Én nem igazán szeretem a facebookos köszöntéseket. Néhányan nem is gondolják komolyan, s nem az a lényeg, hogy felköszöntsenek, hanem hogy te jól érezd magad. Szóval élvezd a névnapod :)
2012. aug. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Na.. :D Most hála neked, megtudtam, hogy ma Patrícia nap van, és fel tudtam köszönteni az ismerősöm, akit amúgy nem köszöntöttem volna fel. :D
2012. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves Patrícia, utólag is minden jót

http://www.youtube.com/watch?v=qnaa3LETV7g

2012. aug. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Azaz igazság, hogy én se vagyok tisztában hugaim névnapjaival, sőt a barátaiémét se tudom :D Engem különösebben nem érintene meg,
2012. szept. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én még azt sem tudom, hogy a saját névnapom mikor van, és nem is érdekel. Senkiét sem tudom. A családunkban sose volt szokás megünnepelni.

Egyébként amikor azt írja valaki, hogy "lehanyagoltnak érzi magát" az valójában a gondolatát írja le, nem az érzését. Amit valójában érzel, az az önsajnálat, bizonytalanság, stb. Mire mész vele?! Visszajelzésre vágysz, hogy mindenki szeret, pedig csak az önbecsülésed van romokban, különben eszedbe se jutna ilyesmire vágyni.

Ha viszont valóban azt szeretnéd, hogy felköszöntsenek, rendezz egy névnapi bulit, és hívj meg mindenkit rá, akit csak akarsz, biztos fel fognak köszönteni, és mindenki boldog lesz.

2012. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 merci93 válasza:
nekem ma van a névnapom, és engem sem köszöntöttek fel a barátaim, és nekem is nagyon szarul esik... persze tudom hogy nem nézegeti mindenki a naptárat naponta, de akkor is... csak igazábol a baráti körömben elég fontosak a többiek ünnepei és ezért esik szarul hogy mindenki elfelejtett...:S de az meg olyan szánalmas, és gáz ha kiirom fészbukra hogy ma van a névnapom, köszy a köszöntéseket...:S
2012. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Most már elmondhatom, hogy a szülinapomon se köszöntött fel senki (még a szüleim se) pedig a facebook azt kiírja.

Kívánom, hogy ez legyen életem legnagyobb bánata!

mindenesetre szerintem annyira érdemtelen ez az egész, hogy le is kapcsolom a követést.

2012. szept. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Majd facebookon vmi buta felköszönt 6 másikkal egy üzenetben:DD
2013. dec. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!