Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Segítség! Mit vegyek a világ...

Segítség! Mit vegyek a világ legjobb anyukájának névnapjára?

Figyelt kérdés
Előre is köszi :)

2012. szept. 9. 20:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy jobban örülne olyannak amit én csinálok? Ha igen akk mit? Előre is köszi a választ
2012. szept. 9. 20:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban örülne olyannak, amit te készítesz.

Esetleg kombinálhatod a kettőt, pl. csinálsz egy kaspót (vagy veszel egy fehéret és kidekorálod) és veszel bele egy cserép virágot.


Készíthetsz szemüvegtokot is, ha van szemüvege, vagy körbenézhetsz kreatív oldalakon is ötleteket gyűjteni.

Az sem mindegy, mihez van kézügyességed, vagy mi áll rendelkezésedre otthon.

Egy szuper ajándék lehet, ha képeket válogatsz össze, és egy jó zenével csinálsz egy rövid videót. Anyukád már azzal is lenyűgözheted, hogy tudsz ilyet csinálni. XD

2012. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

" Ha igen akk mit? "


Kokain bárt :D.


Na jó csak vicceltem. Szerintem készíts valamit. Abban semmi személyes sincs ha a boltban veszel valami cuccot.

2012. szept. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ez nem igaz, hogy a boltban vettben nem lehet semmi személyes! Természetesen lehet, de én is azt választom, hogy inkább készíts te magad! A "mit?"-hez eléggé ismerni kéne őt.
2012. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ismerem az anyukám csak tisztázom!Csak ötleteket kértem!

2012. szept. 11. 19:17
 6/7 anonim válasza:
Még jó, hogy ismered. :) Én úgy értettem, hogy ahhoz, hogy pl. én adjak személyes ajándék ötletet (és talán más is így gondolja) nekünk kéne ismerni őt.
2012. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért akarsz az anyukámnak ajándékot venni?


amúgy viccet félretéve süss neki süteményt,vééégy egy jó könyvet,vagy ha szereti az ékszereket olyat :)

2012. szept. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!