Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vehetnék a barátomnak...

Mit vehetnék a barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés
a barátomnak most lesz a névnapja és nem tudom mit vegyek neki.nem olyan régóta vagyunk együtt.ő 16éves én 15.nagyon szereti az ingeket(nagyon sok is van neki),de az anyukája már vett neki egy inget+egy nyakkendőt(azt is nagyon szereti)...szóval szerintetek gáz lenne ha én is azt vennék neki?de csak akkor venném meg ha nem találnék ki mást.
2012. szept. 20. 07:54
 1/5 anonim válasza:
ne vegyél inget!! találj ki valami olyat amit szeret.. esetleg csinálj te magad neki valamit. mit szeret csinálni??!
2012. szept. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen én is gondoltam arra hogy valami saját készítésű dolgot adok neki csak nem tudom hogy mit...arra gondoltam hogy sütit sütök neki...de az úgyis csak addig tart míg el nem fogy!:s

hogy érted hogy mit szeret?mert sok mindent szeret..szeret sportolni de nem hiszem hogy ilyen téren tudnék e neki saját készítésű dolgot adni.

2012. szept. 20. 10:05
 3/5 anonim válasza:
bögre, menjetek el valahová, csoki,
2012. szept. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. szept. 20. 18:17
 5/5 anonim válasza:

Csinálj neki saját készítésű dolgot, ha szeret sportolni, attól függ mit, ne sport célra sajátot..

Köthetsz neki egy sálat télre, vagy bármi..

De vehetsz neki egy teniszütőt, labdát, valami sportpályára éves bérlet jövőre, stb..

2012. okt. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!