Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit adjak terhes barátnőm...

Mit adjak terhes barátnőm névnapjára?

Figyelt kérdés

Barátnőm januárban fog szülni, viszont hamarosan névnapja lesz. Nem tudom, hogy van-e valami szokás, amit illik, illetve nem illik terhes anyukának adni, ajánlatos-e valami gyerekkel/szüléssel kapcsolatos ajándékot venni, vagy lehet valami teljesen mást?

Ha van ötlet esetleg, azt is szívesen venném (nem túl drága, inkább jelképes ajándékra gondoltam, mert régen nem találkoztunk, csak hogy tudja, hogy nem felejtettem el :) )



2012. nov. 19. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyat vegyél,amivel egyébként is meglepnéd.Ne legyen köze az ajándéknak a babához.
2012. nov. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gravírozott pohár, bögre esetleg a nevével? :) Vagy valami személyes kedvenc mintával stb...


Adj egyedi gravírozott poharakat, azok mindig nyerők, főleg, ha van egy csapat, aki segít eldönteni, hogy kinek - milyet és megtervezni.


Ha érdekel, hol csinálják, tudok adni egy tippet.

Egyedileg kézzel készítik őket - ők is tervezik meg, nagyon segítőkészek és megfizethető áraik vannak!

Házhoz is szállítanak, így rohangálnod sem kell, csak pár e-mailt írnod - még abban is segítenek, hogy ha nem tudod, mi lenne jó ajándék, vagy milyen legyen a minta.

Küldj egy privátot és megírom a részleteket válaszlevélben! :)

2012. nov. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Adrienn12 válasza:
Én az első válaszolóval értek nagyon egyet,végülis olyasmit kéne ami nem a babával kapcsolatos... mondjuk egy olcsó parfüm. (IGAZ AZ RITKÁN VAN.) vagy valami kis bögre,vagy sampon... vagy ilyesmi :)
2012. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem se babával kapcsolatos ajándékot vegyél.Inkább ilyen kis aprósságot egy kis plüst ,de nem ilyen nagyot csak kicsit vagy egy kis csecsebecsét vagy bögrét.:)
2012. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!