Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit gondoltok? Megköszöntsem...

Mit gondoltok? Megköszöntsem idén is így névnapja alkalmából a tanáromat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Előre le szeretém szögezni,hogy nem vagyok nyalizós típus,kevés tanáromat tisztelem úgy isten igazából és nem csak "látszólag",tehát csak úgy tessék-lássék illedelmes vagyok,mert mégiscsak ő a tanár.

Van egy nő tanárom,aki tavaly kezdett el tanítani mindkét fakton és most lesz a névnapja.Nő az illető,középkorú.Ő eddig a második tanárom,akit tényleg teljes szívemből tisztelek,mint embert és mint a munkájért is! Az egyik faktján jó vagyok,a másikon elég gyenge,de semmi háttérszándékom nincs vele,hogy megköszöntsem,mármint jegyek szempontjából.

Egy utcában lakunk,már voltam nála tavaly is megköszönteni és bámennyire tiltakoztam,tavaly behívott a lakásába (férje is ott volt,meg még a fia barátnője) és beszélgettünk a jövőmről is.Én kissé pofátlanságnak éreztem,de akárhányszor menni akartam,mindig azt mondta,hogy ne,ezért tavaly is nála voltam elég hosszú ideig.Mármint amikor megköszöntöttem.

Eddig olyan soha nem fordult elő,hogyha segítséget kértem tőle,ne segített volna azonnal.Ő is erős személyiség és én is.

Azon vacilálok,hogy idén is megköszöntsem úgy,hogy elmegyek hozzá? Persze tudná előre,ahogy tavaly is.


Tavaly egy saját írású versemet adtam neki,hogy érezze a tiszteletet,amit el is mondtam neki!

Nincs semmilyen háttérszándékom!


Akkor igen vagy nem szerintetek? Az egyetlen félelem,ami benne van,hogy tolakodásnak veszi.


(Igen és lány vagyok,végzős...

Azt pedig nagyon jól érzem szerintem,ha valakinek ellére van valami! Saját belátásom szerint tavaly nem vette tolakodásnak.


Tudom,hogy ez már középiskola,de rajta kívül eddig csak egy tanárom (aki különtanárom volt),adtam így ajándékot! Szóval tényleg nem vagyok nyalizós-puncsolós kis izé.Sőt,elsőre elég ridegnek és zárkózottnak tűnök,ami igaz is. Az is hozzátartozik a dologhoz,hogy anya már akkor ismerte ezt a nőt,amikor elkezdtem ebbe a suliba járni.

Valamikor emlékszem,talán nyolcadikas voltam,voltunk egyszer vele megköszönteni őt,de arra már nem is emlékszem.Negyedikig csak névről ismertem,amíg fakton el nem kezdett tanítani.)


2012. nov. 25. 21:16
 1/4 A kérdező kommentje:

A betűkért,amik lemaradtak,elnézést kérek!

Az elején pedig elég félreérthetően írtam:amikor el akartam tőle jönni és "ezerszer" elmondtam,hogy nem szeretném továb zavarni,akkor marasztalt,hogy azért se zavarom! Nem úgy,hogy azt mondta,hogy ne menjek és mégis mentem :)

2012. nov. 25. 21:20
 2/4 A kérdező kommentje:
* tovább :)
2012. nov. 25. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem venné gáznak és mivel lány vagy más egyébnek sem.

És mivel már tavaly sem szólt miatta szerintem most se zavarná.

2012. nov. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy kedves gesztusnak fogja venni, és örülni is fog neki, hogy gondolsz rá, úgyhogy nem lesz gázos. Úgyhogy hajrá!
2012. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!