Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » 50. születésnapjuk alkalmából...

50. születésnapjuk alkalmából mivel lephetném meg a szüleimet?

Figyelt kérdés

Nem szokás nálunk a nagy ünneplés, de ez azért még is egy olyan szám, amit szeretném ha emlékezetesen töltenénk el. A helyzetet bonyolítja, hogy édesanyámra két hónappal tölti édesapám is az 50 születésnapját, tehát nem tudom hogy kéne megoldani a szülinapozást. Tartsuk meg valamikor a kettő között egyszerre egy meglepetés vacsorával, vagy kis ünneplés legyen nagyobb ajándékkal. Fogalmam sincs.

Örülnék ha hasonló korúak tudnának válaszolni, hogy minek örülnének, avagy örültek igazán!? Esetleg gyerekek, hogy mivel lepték meg kerek szülinapon a szülőket!?



2012. nov. 14. 18:37
 1/3 anonim válasza:
az én szüleimnek egy napon van a születésnapjuk, 5év eltéréssel :). mi egy kosarat raktunk tele finomsággal, bor desszert stb, és virág. de az is biztos jó ha étterembe viszitek őket, vagy ha jobban álltok anyagilag, befizethetnétek őket egy wellness hétvégére, persze csak ha olyanok, apám nem biztos hogy elmenne rá :). anyu az igen :) remélem találsz valamit amivel emlékezetessé tudod tenni :)
2012. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A wellness hétvége valóban jól hangzik. Én annak idején gravírozott márkás díszdobozos tollat ajándékoztam mert elegnáns és használják is. :)
2012. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi tesómmal (kerek házassági évfordulójukra) emlékkönyvet készítettünk a közös éveikről, a mi gyerekkorunkról, az unokákról. Idézetekkel. Nem került sokba, csak időbe :) Nagyon örültek neki, mindig nézegetik :)
2012. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!