Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ez milyen ajándékötlet névnapra?

Ez milyen ajándékötlet névnapra?

Figyelt kérdés

Most jöttem össze a barátommal, igazából még mindig ismerkedünk, tehát nem olyan egyszerű ajándékot választanom neki. Én szeretek olyat ajándékozni, amiről tudom, hogy örülnek majd neki és hasznát is veszik, tehát dísztárgyak kilőve, olvasni nem szeret, a bekeretezett közös képet még korainak tartom (nincs is még közös képünk...).


A barátom rajongója egy italmárkának, gyűjteménye van ezzel kapcsolatos dolgokból (poharak, üvegek, különleges dobozok stb.). A napokban egy külföldi oldalon belefutottam egy 8 GB-os pendrive-ba, ami ezt az imádott italt ábrázolja. (Legyen mondjuk Heineken, na szóval ez egy doboz Heineken alakú pendrive.)


Nekem nagyon megtetszett, mert egyrészt olyan dolog, amit szeret és ha más nem, a gyűjteményében majd jól mutat, nem sablonos dolog és a pendrive - bár van már neki - hasznos dolog. 8 GB szerintem nem is kicsi, talán hasznát venné.


Szerintetek ez milyen ötlet? Még elég sok időm van kitalálni valami jobbat, csak ha emellett döntök, azt meg szeretném rendelni időben, hiszen külföldről jön, és ciki lenne, ha nem jönne meg a névnapjára.


A barátom egyébként 27 éves, ha ez számít.


2013. márc. 9. 20:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Ilyennek kell elképzelni:


[link]

2013. márc. 9. 20:49
 2/6 anonim válasza:
2013. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nagyon jó
2013. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon jó ötlet.
2013. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó ötlet!

De arról még azért beszélgessetek előtte, hogy ő mennyire tartja ünnepnek a névnapot - a mi családunkban egy üveg bor/egy bonbon és annyi, idén a saját névnapom is arról jutott eszembe, hogy valaki írt facebookon. Szóval én személy szerint meglepődnék egy "ekkora" ajándékon, de még egyszer, maga az ötlet jó nagyon!

2013. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pálinkás pendrive-ot nem láttál ott, ahonnan kinézted az ajándékodat?

Egyébként szerintem is nagyon jó ötlet:P

2013. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!