Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nagyon sürgős! Anyának holnap...

Nagyon sürgős! Anyának holnap lesz a névnapja. Mit vegyek? Van rá 3000 forintom!

Figyelt kérdés
Holnap reggel eltudok menni bevásárolni. Anya ma ment el dolgozni dolgozni reggel jön haza én mamáék alszok ma. Kérlek segítsetek! Szereti a parfümöket a tusfürdőket állatokat ruhákat nyakláncokat nyugalmat virágot verseket de főleg azokat amiket én sajátkezűleg készítek! A csokit is kérlek segítsetek!
2013. júl. 29. 18:49
 1/8 anonim válasza:
Vegyél egy verseskötetet
2013. júl. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Bármit veszel, ezt a kis versikét is mellékelheted, szerintem örülne neki:


Ha tehetném, álmot küldenék Neked,

ezernyi színes szárnyú pillangót.

Már látom is, ahogy körberepdesnek

a szivárvány minden színében pompázva.

Lebbenjenek kezedre, szádra,

pihenjenek meg alvó arcodon

és simítsák még szebbé az életed.

Majd amikor felébredsz és egy mély lélegzetet veszel,

megízleled az elmúlt év ízét,

és megérzed a következő év csodáját.

Kívánom, hogy megannyi álmod váljon valóra.

2013. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
sztem vegyél neki valamin nyaklancot a claire'sben, meg valami dobozos milka csokit:)
2013. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki vegyél bonbont és virágot, magadnak meg helyesírási szótárat.
2013. júl. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vegyél neki vmi fürdőgyöngyöt, finom fürdősót...vmi ilyesmit
2013. júl. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Parfümöt nem kapsz 3000 Ft-ért! Amit kapsz annyiért, az sosem lesz a kedvence! Egy tusfürdő szerintem nagyon gáz ajándék, sosem vennék az Anyámnak ilyet! Párszáz Ft, majd Ő megveszi magának. A ruha nem hülyeség, 3000 Ft-ért már tök jó fölsőket lehet kapni, esetleg ha jár strandra, akkor valami fain strandkendő is jó ötlet lenne. Az ékszer is nagyon jó, a kedvenc ruhájához választanék egy nyakláncot. Nem vagyok valami barkács mester, abban sajnos nem tudok segíteni, hogy saját kezűleg mit készíts. Esetleg sütni nem tudsz? (Nem írtad hány éves vagy) Egy egyszerű gyümölcstortát is süthetnél neki, az egyáltalán nem nehéz!
2013. júl. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
névnapra ekkora felhajtást? vegyél neki egy tábla csokit meg egy szálvirágot
2013. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
3000 Ft-ból nehéz lesz :( Valami édesség egy ezresért aztán a maradék kettőből lehetne valami verseskötetet, ahogy az első írta.
2013. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!