Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Az egyik fiúbarátomnak lesz a...

Az egyik fiúbarátomnak lesz a névnapja és nem tudom mit vegyek neki! Valami olyan kéne ami max.2000 ft . Valamit tudtok ajánlani? Mivel lány vagyok gőzöm sincs hogy egy fiú minek örülne!

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ílés kérdése, így kapásból csak olyanokat tudok mondani mint boldog névnapot feliratos bor, bögre stb. :(
2014. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ha szereti pl. a focit vagy valami sportot akkor vehetnél neki mondjuk valami focis kabalát vagy sálat,zászlót, ilyesmit. Csak előbb tudakold meg melyik csapatnak szurkol :)

Pl. a drukkerbolt.hu-n vannak jó dolgok olcsón.

20F

2014. jan. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
hany eves???
2014. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha mondjuk van vmi olyan tevékenysége amit kifejezetten szeret, vagy veszi a poénokat, akkor kaphatna olyan bögrét (minimális kézügyesség és kb. 1000 ft), amire ráírsz bármilyen frappáns szöveget. Karácsonyra kapott tőlem bnőm egy "There's a chance this is vodka" feliratú bögrét, imádta, csak úgy poénból :)
2014. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Predator14004 válasza:
Attól függ hány évesek vagytok.Például ha már benne vagytok abban a korban én az ő helyében egy kis erotikus táncnak is nagyon örülnék :D
2014. febr. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kiscsillag, a fiúk magasról tesznek a névnapokra. Szerintem ha adnál neki valamit, megkérdezné, hogy ma van-e a névnapja.. :D
2014. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!