Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valószínűleg senki nem ismeri...

Valószínűleg senki nem ismeri a választ, de azért hátha?!

Figyelt kérdés

Keresek egy régi filmet,és nincs túl sok információm róla.

A filmet a tv-ben kb.4-5évvel eelőtt láttam,nem ilyen premieres,szóval gyanítom hogy 2000-2002 körül jelenhetett meg.

Egy kis részletet láttam belőle ( vagy csak emlékszem rá): Egy srác elrabolt egy lányt és autóval mennek/kék vagy talán feketés-szürkés kocsi/ és beleesnek egy folyóba vagy patakba.A srác könnyedén kimászik,de a csajnak beszorul a lába a kocsiba,és benntragad.Könyörög az elrablójának hogy segítsn neki,aki végül megszánja és végülis kimenti.Közben mutat pár percet a nyomozásból,de erre nem emlékszem.

Ezután a srác egy kötél vagy valamilyen hasonló tárgy segítségével maga utána húzza a csajt,aki mezítláb van,és mikor megállnak pihenni, a csak kövekre ír valamit,belekarcol írásokat.A csaj véleményem szerint 20-22 év körüli,barnás-szőkés hajú.


Ennyire emlékszem mindössze.Nagyon hálás lennék ha valaki meg tudná mondani ennek a filmnek a nevét,mert mér hónapok óta ezen gondolkodom,és nem járok sikerrel.

Nagyon szépen köszönöm:16/l



2013. okt. 28. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerős,de így sajnos nem ugrik be.

Pedig szívesen megnézném én is.


Thriller?

2013. nov. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!