Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Újszülöttnek a Teréz tényleg...

Újszülöttnek a Teréz tényleg szörnyű név lenne?

Figyelt kérdés
Nekünk nagyon tetszik, szerintetek gáz?
2014. jún. 27. 00:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szép név. Ha tetszik nektek akkor adjátok ezt. Lehet a Teréz nevet becézni is.
2014. jún. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem hívnám így a lányomat, de ha nektek ez tetszik, akkor adjátok a Teréz nevet neki és ne foglalkozzatok azokkal, akik szerint ez "gáz". Az biztos, hogy vannak ennél sokkal furább és rosszabb nevek is ;)
2014. jún. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Van ennel rosszabb is, de en nem adnam a gyerekemnek.
2014. jún. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Akkor már legyen Terézia.
2014. jún. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
sokkal jobb mint a sok manapsag divatos idegen nev.
2014. jún. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Végre egy normális név.
2014. jún. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem szörnyü és nem azon gondolkodj, hogy egy "újszülöttnek" milyen a név, hanem egy "felnöttnek", ugyanis újszülött csak rövid ideig lesz, viszont felnött sokáig. Ha valami gügyögös neved adtok neki, ami "babás", azzal felnöttként igen kellemetlen lenne élnie.
2014. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%

Hogyhogy újszülöttnek? Remélhetőleg hosszú életű lesz és felnőtté válik.

Egy ilyen szép és hagyományos név még segíti is, hogy komolyan vegyék felnőtt korában.

Persze pici babáknak de édi az oly divatos név, mint a Lili, Vivien, Csenge, Fanni, Dorina, stb... De azok bizonyos kor után eléggé gyerekesek, gondolj csak bele!


Ne törődj a többség véleményével, ne legyél te is birka!

2014. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
A Teréz az nekem olyan vénlányos,besavanyodott,kotnyeles nagynénire illik :D. A Terézia már lágyabb hangzású,bár kicsit ódivatú mindkettő. Nem vagyok híve az Isten tudja honnan akasztott mai divatos neveknek sem,de van középút.
2014. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, olyan öreges. Minden változata olyan öreglányos, Teréz, Terézia, Teri, Terka. Olyan nénis.

De ha nektek tetszik, akkor nyugodtan adjátok ezt. Manapság ennél sokkal furább neveket is simán adnak a gyerekeknek :)

2014. jún. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!