Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » A nevnapi koszontesek nem...

A nevnapi koszontesek nem olyan fontosak mont a szultesnapiak, de ha van egy kozeli ismefosod akivel szinte napi szinten kommunikalsz ha nem is szemtol- szembe rosszul eshet ha elfelejti a nevnapodat?

Figyelt kérdés
Te mindig tudod az ovet es fel is koszontod nevnapjan is. Az illeto ferfi te meg no. De o azt mondja hogy az csak egy nev nem tobb

2014. júl. 28. 14:14
 1/6 anonim válasza:
Nekem pont most volt a névnapom és nagyon rosszul esett, hogy sok barátom nem köszöntött fel. Főleg olyanoktól nem várnám, akiknek én mindig írok. Tudom sokan nem ünneplik a névnapot, meg nem figyelik kinek mikor van, de sztem meg semmibe nem kerül írni egy mondatot és a neten minden hova ki van már írva milyen névnap van és a rádióba is bemondják stb. Szóval sztem jogos ha rosszul esik, de ettől függetlenül nem kell belőle nagy ügyet csinálni.
2014. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom neked tetszik-e ez a pasi, de nekem az a tapasztalatom, hogy akik éppen udvaroltak nekem a névnapom tájékán mindig felköszöntöttek, akik meg csak barátként viszonyulnak hozzám könnyen elfelejtik. Amúgy azok a fiúk sem azért köszöntenek fel mert fontosnak tartják a névnapot, szimplán egy jó alkalom arra hogy bebizonyítsák mennyire figyelmesek és tényleg érdeklem őket.
2014. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
engem abszolúte nem érdekel a dolog. Ugyan miért kéne rosszul esnie? Az ember feje nem naptár, hogy tudnia kéne. Sőt sokan szerintem azt sem tudják megmondani éppen hányadika van, nem még azt, hogy kinek minek a névnapja.
2014. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szemelytol fugg hogy ki mennyire tartja ezek fontossagat :)
2014. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mindig mindenkiét elfelejtem. Barát, család, pár tökmindegy senkiét se tudom, a sajátomat is csak úgy tudom, hogy valaki mondja.

Le szoktam szögezni, hogy nem bunkóságból nem köszöntök fel senkit hanem mert egyszerűen nem tudom. Hála a baráti körömnek lazán veszik és nem sértődnek meg ezen. A szülinapokat tudni szoktam, ennyi elég

2014. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az esik rosszul, ha felköszöntenek. Én ezt egy olyan "na gyere, fizess valamit" felhívásnak tartom.
2014. júl. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!