Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit adjak a barátnőmnek névnapra?

Mate1697 kérdése:

Mit adjak a barátnőmnek névnapra?

Figyelt kérdés
Eléggé friss kapcsolat még szóval nem tudom mit adjak neki ékszert biztos hogy nem akarok se csokit, parfümön gondolkodtam de nem tudom az mennyire lenne jó. Hogyha van valami ötletetek vagy aminek ti örülnétek osszátok meg légyszíves :) 16éves a csaj

2015. júl. 1. 16:03
 1/5 anonim válasza:
Nem kell a névnapot nagy dobra verni. Tescoban is lehet kapni ún. Szívből csokit. (írd be google-ba) 300-400 Ft,tejcsoki,különböző feliratokkal és képekkel.Van névnapos is. Szerintem nagyon jó ötlet :)
2015. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ebayről találtam egy dolgot aminek biztos örülne csak hát

Jul.17 és Aug.7 között érne ide és nem lenne jó ha késik neki meg 26.án van a névnapja :/

2015. júl. 2. 12:44
 3/5 anonim válasza:
1 csokor virágot
2015. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nálam a mozi mindig bejött

vagy menjetek el pizzázni

esetleg csinálj te neki pizzát utána filmezés :)

nyomtass közös fotót

én mindig örülök a programoknak, állatkert, strand, nagyon sok lehetőség van a szabadba

ha mindenképp vmi kézzel foghatót szeretnél, szerintem egy jó könyv az mindig jó választás lehet

úgy, ahogy a cuki plüssök is, ha pl nyuszinak hívod ?? :D lehet egy nyuszi :) pont hétvégén néztem őket ajándékboltba, én mindet hazahoznám :D

ha esetleg mese megszállott, jó kis disneys plüssök is vannak, ha együtt is néztetek vmi mesét akkor abból is lehet valami figura. pl minionok, nagyon jópofák


a parfümmel szerintem nagyon mellé lehet nyúlni, hacsak nem tudod pontosan melyiket szeretné

2015. júl. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) végül 1 plüsst rendeltem
2015. júl. 12. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!