Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Egy ember köszöntött fel....

Egy ember köszöntött fel. "jogosan" akadtam ki?

Figyelt kérdés
Én az összes barátnőmet felköszöntöm névnapjukkor, veszek nekik ajándékot, szóval tisztességesen felkészülök. Nekem meg ma van a névnapom és egyetlen barátnőm,osztálytársam senki nem köszöntött fel. Még a barátom sem tudta, hogy ma van a névnapom csak mikor mondtam. Szerintetek bunkóság lenne ha többé én sem köszöntenék fel senkit? Oké, hogy viszonylag ritka nevem van és nem minden naptárban van benne, de az én barátnőimnek fejből tudom mikor van.

2015. júl. 23. 21:25
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
boldog névnapot
2015. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%

Jogos, mivel tényleg nagy bunkóság, ha te mindenkit felköszöntesz ők, pedig elfelejtik a te névnapodat. Jó ha tényleg olyan ritka neved van, akkor lehet legközelebbre megjegyzik. De csak most nem köszöntöttek fel, vagy már ezelőtt is így volt? Ezt jó lett volna, ha leírod a kérdésbe... :D

Mindenesetre szerintem, ha legközelebb sem fognak felköszönteni, akkor hagyd őket a bánatba... Mond csak nekik, hogy boldog névnapot azt heló. De a névnap elfelejtése még nem akkora nagy szám (szerintem legalábbis). Az sokkalta rosszabb, ha a születésnapodat felejtették volna el.

Amúgy meg, boldog névnapot! :)

2015. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hát volt már rá példa de azért így még nem
2015. júl. 23. 21:49
 4/24 anonim válasza:

2. vagyok.

Hát, ha akarod akkor várd meg a következő névnapod/szülinapod. Ha egyiket elfelejtik, akkor ne vegyél nekik semmit többé... Elég mondani nekik, hogy boldog névnapot/szülinapot (jó szülinapnál egy tábla csoki azért nem árt, mert mégis csak túlzás lenne csak annyi, hogy boldog szülinapot... :D).

2015. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
boldog névnapot neked Lenke :)
2015. júl. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 rozunlan válasza:
Nem tudom, nekem még a saját névnapomat sem sikerül megjegyezni, nem hogy másokét is. De ha a engem valaki felköszönt barátok köréből, vagy valahonnan máshonnan, azért figyelem a névnapokat, szóval valamennyire jogos a felháborodás. Ezek után max szóban köszöntöd fel és ezzel le is rendezed.
2015. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Nem Lenke vagyok de köszönöm szépen :)

Akkor lenyugszom :D

2015. júl. 23. 23:19
 8/24 piriiiii ***** válasza:

Azért ez nem a világvége.

Most komolyan meg akarod bosszulni másokon, hogy nem köszöntöttek fel? Hú, de rossz lesz nekik. :D

Nekem is elfelejtették tavaly a névnapomat, mégsem csaptam belőle patáliát, mert tudtam, hogy ettől még szeretnek.

2015. júl. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Nyáron született embereket, vagy nyári dátumra eső névnapos személyeket kevesebben köszöntik fel, olyankor mindenki szétszéled


én is így vagyok vele de én nem fújom föl mert egyiket se tartom meg

2015. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 rozunlan válasza:
Hozzáteszem, én akkor sem voltam kiborulva/kiakadva, amikor a szüleim felejtették el a születésnapom és aznap 1hetes táborba küldtek, majd másnap felhívtak, hogy bocsi, de majd mikor megjössz, megünnepeljük..... 2 éve volt és azóta sem ünnepeltük meg az elmaradt napot, de nem érzem magam kevesebbnek, nem bosszant a dolog. :D
2015. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!