Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ma van a névnapom, és senki...

Ma van a névnapom, és senki sem köszöntött fel. A családom sem köszöntött fel pedig, ma több rokonom is nálunk volt (nyaralás miatt). Vajon miért nem?

Figyelt kérdés
Ez nagyon bánt. Tegnap is mondtam hogy mennyire várom már a mát. Szerintetek hogy feljelhetik el?

2012. júl. 29. 15:22
 1/10 anonim válasza:
Tudtad,hogy a névnapot USA-ban és Angliában nem is ünneplik?
2012. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Valszeg eszükben sincsen. Ilyenen kár fennakadni szerintem...

Engem meg mindig köszöntgetnek, amikor meglátják a nevem a naptárban. Az sem jobb :D

2012. júl. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

A névnapot nem csak USÁban meg Angliában nem ünneplik, hanem kb. sehol Magyarországon kívül. Németek sem, osztrákok sem... azt sem tudják, mi az. És még sorolhatnám.


De mindettől függetlenül nyilván rosszul esik a Kérdezőnek, hiszen ő itt él (gondolom), és náluk szokás ünnepelni, akkor rossz, ha őt meg elfelejtik.


Kérdező! Velem inkább az szokott előfordulni, hogy a dátumot nem figyelem egyáltalán! Biztos nem azt felejtették el, hogy van egy ilyen nevű ismerősük, hanem azt, hogy ma milyen nap van. Nem tudom, ez vigasztal-e, de szerintem azért nem ugyanaz. Nem TÉGED felejtettek el.

2012. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Nah,akkor idegenként felköszöntelek én,hogy jobb kedved legyen! :)

Nagyon-nagyon Boldog Névnapot Neked! :)

2012. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Boldog névnapot kívánok!
2012. júl. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

BOLDOG NÉVNAPOT!!!

és remélem azóta már felköszöntött a családod, hisz a kérdésed kiírásakor még igen messze volt a nap vége!!!

2012. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Horváth Motyó válasza:
Biztos nem figyelik a dátumot. Én nem szoktam nagyon követni a naptárat ( kivéve ha várok valamire, például ha rendeltem valamit ) néha meg még nekem sem jut eszembe a saját névnapom, általában csak egy kis pénzt kapok ( 2000 FT, nem sok ) szóval engemet különösebben nem zavar. De ha szülinapodat felejtik el, akkor van nagyobb baj. A névnap nem nagy ünnep, máshol például nincs is névnap. Ne vedd a szívedre, természetes dolog.
2012. aug. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

[link]


Küld el nekik ezt az oldalt :D

2012. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
viccen kívül, még a sajátomat sem tudom mikor van. nem hogy másét
2012. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
boldog névnapot! =)
2012. aug. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!