Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Kedvenc tanár névnapjára mit...

Kedvenc tanár névnapjára mit lehetne adni?

Figyelt kérdés
Hamarosan eljön a kedvenc tanárom névnapja (tudja, hogy őt szeretem legjobban az engem tanító tanárok közül, és ő is nagyon szeret engem). Viszont nem sok mindent tudok róla, és nem szeretnék direktbe rákérdezni, hogy mi a kedvenc virága, vagy milyen csokit szeret, nehogy "gyanút fogjon" :). Mennyire lehet mellélőni egy virággal, milyen fajtát ajánlanátok? Esetleg melyik az a csokoládéfajta, amit a legtöbb ember szeret? A tanár 50-60 között van, és azért nem szeretnék "milliókat" költeni.
2015. szept. 2. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

a éegtöbb ember szereti a tejcsokit.


anyám pl nem.


totál mindegy, mit veszel,a gesztus a lényeg, ne parázd már túl

2015. szept. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, mennyiért. A Merci tipikus ajándék, de olyan 800-1000 Ft. Virágból mindegy, bármi, ami megtetszik a virágboltban, csak ne vörös rózsa meg vörös szekfű legyen.
2015. szept. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Merci 1400 sajnos legtobb helyen.

Viragboltban meg osszeallitanak helyes csokrot, ha belovod kort.

2015. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
mindegy mit veszel... a lényeg hogy ugy add oda hogy senki ne làssa... mert tanulótol pénzt és ajámdékot nem fogadhatnak el hivatalosan...
2015. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak: virágot és csokoládét elfogadhat!
2015. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egy elegáns golyóstollat adnék neki ajándékba - arra mindig szüksége van egy tanárnak :-) 600-800-1.000 ft-ért már szép díszdobozban is kapható.
2015. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
A toll arra való, hogy írjanak vele. A doboz teljesen fölösleges lom. Ha még a szerelmétől kapta volna, akkor elteszi, de egy tanítvány dobozát nem fogja őrizgetni. A tollnál nem lényeges, hogy elegáns legyen, nem miniszterelnökről van szó, fogyóeszköz, könnyen be tud magának szerezni.
2015. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7, 13:20

Jólesett belekötni valamibe? Örülök, hogy segíthettem és ezáltal mára egy jó napot szereztem Neked, kiélhetted rajtam a kötözködő hajlamodat.

A válaszodat pedig nem kommentálom...

2015. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Gépkarabélyt 50 tartaléklőszerrel!
2015. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végül egy Milkás bonbon mellett döntöttem, "Kis köszönet" felirattal :)

A kedves kötekedőnek üzenném, hogy van olyan ismerősöm, akinek a tanára megtartotta a diákjától kapott ajándékot teljes egészében (még a táskát is, amiben adta neki!), mert számára sokat jelentett... :)

2015. szept. 5. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!