Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nektek rosszul esne, ha a...

Nektek rosszul esne, ha a névnapotokon a legjobb barátaitok nem köszöntenének fel?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a névnap nem egy nagy ünnep, de akkoris, nekem rosszul esett :( Bezzeg én mindig, mindenkit felköszöntök... Eddig is sejtettem, hogy nem igazi barátok, nem vagyok fontos nekik, csak jól elvannak velem. Apró dolog ez a felköszöntés, de már rájöttem (és nem csak ebből), hogy nincsenek igazi barátaim. :/

2015. szept. 10. 15:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
... vagy talan kicsit tulbecsulod a nevnapozast meg a sajat jelentosegedet. Ha ebbol azt szurod le, hogy nem is igazi barataid, akkor ott nem veluk van baj.
2015. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, én azt sem tudom, hogy a sajátom mikor van, nemhogy a barátaimé :'D Nem mindenkit érdekel az ilyesmi, attól még lehetnek igaz barátaid.
2015. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Én a legtöbször a születésnapjukat is elfelejtem, nemhogy a névnapjukat :) persze nekik néha eszükbe jut, de nemsok jelentősége van....
2015. szept. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Szerintem ez azért nem akkora tragédia ;)
2015. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:)
2015. szept. 10. 19:56
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem teljesen hidegen hagy a dolog, ahogy az angolok mondják: ez egy kontinentális szokás.
2015. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Változtass nevet olyanra, amilyenből több is van 1 évben.:d

Egyébként milyen ünnep a névnap? Nálunk sose volt.

Születésnap az oké, mert akkor születtünk, de névnap miért?:D Akkor kaptuk a nevünket? :D:d

2015. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem.
2015. szept. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Akit a saját névnapja sem érdekel, attól nem várható el hogy a tieden felköszöntsön. Én pl az egész névnaposdit cikinek érzem, azt is ha engem köszöntenek. Én meg aztán soha senkit, az tuti.
2015. szept. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Ebben mérik a barátságot felétek? Marha jó.


Én a sajátomra se szoktam emlékezni, nemhogy a barátaiméra és én se várom el, hogy emlékezzenek az enyémre.

Nem akarok két lábon járó naptár lenni.

2015. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!