Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » A legjobb barátnőm elfelejtett...

A legjobb barátnőm elfelejtette a névnapomat, vagy direkt csinálta?

Figyelt kérdés
Ma van a névnapom, és a legjobb barátnőm elfelejtette..Na nem mintha olyan nagy dolog lenne, csak az a vicc hogy ott volt velem egész nap jöttek oda az emberek hogy boldog névnapot! és neki lesem esett, hogy ma van ? vagy miért csinálta ezt ?
2013. dec. 4. 18:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha ott volt veled mikor felköszöntöttek, akkor vagy úgy emlékezett hogy már mondta, vagy pedig direkt csinálta.
2013. dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyszer te is elfelejtetted az övét, és most adja vissza.
2013. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

olyan dezsavű érzésem van.

velem is megtörtént, csak durvább volt.

A névnapom volt (11/L)és (Orsolya)vittem a suliba egy csomó popcornt meg almás üdítőt. Ő viszont elkezdett velem reklamálni hogy mér nem narancsosat hoztam. Én meg meg se szólaltam. Elégé megdöbbentem. A ciki neki meg az volt, hogy csak tetette hogy legjobb barátnők vagyunk, miközbe egy másik lánynak volt, és hogyha lelki napra mentünk és eljött aza lány is, akkor úgy csinált, mintha nem lennék ott. Aztán meg vele együtt elment egy másik iskolába az a lány meg cserbenhagyta.

2013. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egyébként BOLDOG NÉVNAPOT Borbála/Barbara!
2013. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Magamból kiindulva lehet, hogy csak szégyellte magát, hogy megfeledkezett a névnapodról, és nem vett neked semmit, ezért nem akart ajándék nélkül felköszönteni és vár vele míg vesz valamit.
2013. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Hát szerintem direkt csinálta.Egyszer majd beszélgessetek a barátságotokról
2013. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szerintem így tervezi felvezetni az orgyilkosságot amit ellened tervez.
2013. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

lehet h kellemetlen volt neki hogy legjobb barátnők vagytok és elfelejtette a születésnapod.

és ciki volt neki h mindenki más felköszönt és pont ő nem és lehet hogy utólag nem akarta mondani. :)

2013. dec. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Jaj, csak most láttam a kérdésedet... Nekem is ez volt idén (én is Bori vok) és nekem este hívott h hoz valami ajándékot mert elfelejtette és ebből kiderült h azért nem mondta a suliban mert ciki volt neki h ő nem hozott semmit :)
2013. dec. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tibor Heé válasza:
az is lehet, hogy elfelejtette, és amikor a többiek felköszöntöttek akkor már szégyellte, hogy elfelejtette és azért nem mondott inkább semmit. vagy az is meglehet, hogy valami ajándékot vett neked, amit este akart odaadni és gondolta, hogy így nagyobb lesz a meglepi.
2013. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!