Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Túlzás 20 ezer ft-ért ajándéko...

Túlzás 20 ezer ft-ért ajándékot venni barátom névnapjára, ha még csak 4 hónapja vagyunk együtt?

Figyelt kérdés

Egy cipőről lenne amúgy szó. Gondolkodtam még parfümbe, de láttam hogy vagonszámra áll neki otthon. Ékszert nem hord,így az kilőve. Szereti még a Real Madridot, de azzal kapcsolatban már kapott ajándéktárgyat. Kezdek tanácstalan lenni.

21/L


2016. márc. 13. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem,de akkor karira mit kap? Rolex órát?
2016. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos, 4 hónap után az ember nem vesz cipőt, ruhát vagy ékszert és csak olyan értékben ajándékoz, amiről biztos, hogy nem okoz gondot a megajandekozott számára. Vegyél neki csokit, vagy italt, hívd meg egy étterembe, moziba, de ne vegyél neki cipőt
2016. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát a van pénzed akkor..
2016. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Túlzás.
2016. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Túlzás - névnapra szerintem mindig.


Menjetek el együtt étterembe, moziba, cukrászdába, kirándulni... Süss/főzz neki.


De ne vegyél 20.000,- Ft-os cipőt... szerintem.

2016. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Színházjegyet is vehetnél neki.
2016. márc. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hülyeség. Ne hogy azt hidd hogy ezzel magadhoz láncolod. Sőt ha olyan, még rossz pontot szerzel vele , mert azt hiszi hogy csak úgy szórod a pénzt . Én biztos nem örültem volna ha ennyi együtt járás után láttam volna hogy elpocsékolja a pénzt. Talán két év után lehetne ilyen értékbe gondolkozni.
2016. márc. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Névnapra túlzásnak tartom a 20 ezres ajándékot még akkor is, ha 4 éve együtt vagytok! Veszel neki a kedvenc édességéből vagy sütsz/főzöl neki valamit vagy elmentek valahova és te fizetsz -> ez bőven elég szerintem.
2016. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudni a jövedelmi viszonyaitokat, de 4 hónap után cipőt venni számomra fura lenne, akkor is, ha én kapnám.
2016. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, de ha már rátaláltam, leírom én is a véleményem.

Névnapra én vmi apróságot javasolnék, ennyi idő után pedig főleg. Cipőt/ruhát sztem akkor vesz az ember a párjának (ilyen értékben, nem egy 1500 forintos sálra gondolok), ha már egy hosszabb, komoly kapcsolat. Mi 8 hónapja vagyunk együtt a párommal, egy 20 ezres cipővel teljesen megijesztene.

2016. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!