Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Nem gáz ha ugyan azt kapja a...

Nem gáz ha ugyan azt kapja a pasim névnapjára mint valentin napra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A barátomnak hamarosan név napja van, és az ajándékozáson gondolkodtam.. Még valentin napkor kapott tőlem egy tusfürdő csomagot, amin később észrevettem, hogy sérült. Ezért visszavittem, de nem cserélték ki, így vettem egy másikat amit oda tudtam adni neki.

Mivel imádja, a kedvenc tusfürdő szettje..

A kérdésem az lenne, hogy nem gáz ha azt adom oda neki névnapjára? Vagy még valamivel lépjem meg őt?

Bocsi a hosszú regényért, a válaszotokat előre is Köszönöm! :)



2016. máj. 10. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem gáz. A természetbeni ajándékaid is mindig ugyanazok, aztán mégis örül...
2016. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nem fogja azt mondani hogy : deciki.

De azért egy kis fantáziád lehetne .

2016. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A bonbon meg a sütisütés az mindig bejön. Vagy gyertyafényes vacsi. Szerintem. Amúgy én nem tudom. De amúgy szerintem nyugodtan adhatod neki, ugyanazt, hogyha tudod, hogy szereti, bár tesóm is mindig ugyanolyan fajta dezodort kap, és egyszer mondta, mikor következőleg kapott, hogy még el se használt az előzőt se. De hát amúgy szerintem belefér, hogyha ugyanazt kapja, meg ha tudod, hogy szereti; és örömet okozna neki, akkor nem fogja miatta leharapni a fejed, inkább aranyosnak fogja gondolni, hogy gondoltál rá. És szerintem elfogadja, hogy nem voltál kreatív; hát mégiscsak szeret, azért van veled. Szóval elfogad az esetleges hibáiddal együtt is. Ha vannak.
2016. máj. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha jól èrtem Valentin napra nemmadtd oda neki a sèrült csomagot, de most nèvnapjára jó lest!?

Mellesleg szerintem gáz ez a tusfürdő csomag ajándèkozás a barátodnak.

2016. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Én ezt a tusfürdős dolgot sose értettem. Van aki az ilyennek örül? Szerintem ez olyan mintha egy 100-as zsepit vagy egy üveg mustárt adnál neki.
2016. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert most egy szaros merci csoki mire jó 1000 forintért az öt kis rudacska? Teljesen jó ajándék, jobb mintha valami bóvli semmire se jó vackokat venne.
2016. máj. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól jobb mint a kispirosszív.
2016. máj. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

tényleg lehetnél kicsit kreatívabb. Én sose adnék a páromnak ilyesmit, ez nem meglepetés ajándék. Karácsonykor is tudni fogja, hogy tőled ezt kapja.

Csinálhatsz sütit, párnát, fényképalbumot, közös képet bekereteztetni, stb.

2016. máj. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Egy kis dolgot melle tennek. Biztos egy kis "kozelseget" nem utasit el melle.


Egyebkent en Old Spice-t hasznalok. Potkocsis ifaval hozhat az asszony, nem sertodok meg.

2016. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Adj neki egy teleszart zacskót. :d
2016. jún. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!