Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » 35 éves férfi minek örülne...

35 éves férfi minek örülne névnapjára alkoholon kivül?

Figyelt kérdés

2016. jún. 14. 21:11
1 2 3
 11/27 librikus válasza:
Jóravaló pasinak egy nyelvespuszi is elég.
2016. jún. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim válasza:

Barátod, vagy a szerelmed, vagy csak egy ismerős? Az öröm nem annyira az ajándéktól függ, hanem attól, hogy ki adja át és miképp adja át.

Névnapra ne vidd túlzásba az ajándékot. A figyelmed fontosabb, hogy eszedbe jutott, fontos a számodra. Ezért elég, ha egy memória-kártyát veszel neki, szépen becsomagolod és olyan szöveg-kísérettel, hogy azért a memória kártya, hogy ő se feledjen el téged.

2016. jún. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
A párom. De én 22 éves vagyok és eddig nem volt ennyivel idősebb barátom, azért nem tudom mit kéne. Inni nem iszik, mert vezet mindennap
2016. jún. 19. 08:33
 14/27 anonim válasza:
Egy névnapot nem kell túlzásba vinni. Ha nem ismered még annyira, hogy tudd, mit szeret, akkor alkoholon kívül max valami sütit lehet venni, esetleg elviheted moziba, színházba, sétálni, túrázni, biciklizni, étterembe egy jó helyre, bulizni, vehetsz neki könyvet, zenei cd-t, stb. De hogy ezek közül minek örül, azt talán te tudhatod a legjobban.
2016. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Peppo666 válasza:
43%
Pénznek. Abból vehetne magának alkoholt.
2016. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Ha szeret sportolni: Focilabda, súlyzószett, jéghoki szett, görkorcsolya, jégkorcsolya


Ha szeret olvasni: Könyvek, történelem, irodalom, szépirodalom, versek, regények, lexikonok


Ha szeret vezetni: új ablaktörlőlapát dodzsemre, ilatosító, 12 voltos kürt a hagyományos duda helyett ami úgy szól mint a Hazárd megye lordjaiban a Tábornok.


Ha szeret biciklizni: Biciklit


Ha szeret enni: csinálj neki ünnepi kaját.


Ha szeret szexelni: rakd szét neki a lábad.


Ha szeret nassolni: Vegyél neki bon bont, csokoládét, valamilyen desszertkülönlegességet.



A fenébe már! Ez csak egy névnap!

2016. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
egy másik névnek. amúgy szereted a diákmunkát?
2016. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
Ez a személyiségétől függ. Én mindig könyvet veszek, ha ajándékot kell venni.
2016. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
Dragon Ball Complete Series DVD Collection
2016. jún. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Trevor. válasza:
59%
Még több alkoholnak.
2016. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!