Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Hogyan érhetem el, hogy a...

Hogyan érhetem el, hogy a naptárban benne legyen a kislányom névnapja is?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 13:19
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Pl. filctollal beírod.
2016. szept. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
94%
Adj neki normális nevet.
2016. szept. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
93%
Mi a neve? Ha valami régi magyar neve van, akkor olyan naptárat kell venni.
2016. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
90%
Normális nevet adj neki, ne ilyen modern szart, amivel csak megszívatod szegényt.
2016. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
95%

Azt, hogy bármely írószerben, bolti-, áruházi papír részlegen kapható naptárban benne legyen: sehogy. Adott protokoll szerint készülnek. Adott napokon, adott nevek szerepelnek. Van olyan nap, hogy egy, van olyan, hogy több.

Például, ma 15 név napja van, de a naptárakban csak 2 szerepel. Szombaton 27 név napja lesz, a naptárban 2 szerepel. Érzékelhető, hogy ilyen mennyiségű névnap nem fér el a naptárakban.


Ha azt szeretnéd, hogy a családban, szűkebb-tágabb rokonságban legyen olyan naptár, amiben szerepel, akkor egyéni naptárat kell készíttetni. Több ilyen vállalkozás is van; az adott napon akár a névnapos családtag fényképe is ott lehet a naptárban, illetve más sajátosság is lehet.


Ha nem szánsz rá ennyi pénzt, akkor veszel annyi egyszerű tömegnaptárt, ahány családnál szeretnéd, hogy számon tartsák, és ahogy már javasolták, beleírod. Vagy fényképet ragasztasz oda, stb.

2016. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
91%
Válassz olyan nevet, ami benne van
2016. szept. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
89%
HA normális nevet adsz neki, akkor benne lesz.
2016. szept. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim ***** válasza:
89%
Mi a neve a kislányodnak?
2016. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez is valami fantázianév, mint a Lakatos Nintendó, Kovács Inuyasha vagy Kolompár Teszlatrooper, akkor sehogy. Normális nevet kell adni neki.
2016. szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 A kérdező kommentje:

Normális nevet adtunk a kislányunknak, ami szépen alliterál a vezetéknévhez! Lolita

Egyébként én arra gondoltam, hogy ami né többször is szerepel a naptárban, azokat egyszeri szereplésre redukálni és helyettük beíratni a ritkább neveket, amelyek nem szerepelnek!

2016. szept. 9. 10:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!