Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit készítsek anyukámnak...

Mit készítsek anyukámnak névnapjára?

Figyelt kérdés

néztem már nagyon sok ötletet a neten, de sok olyan oldal van ahol meg kell rendelni stb. ilyen ovis ötleteket nem szeretnék, hogy rajzolok, készítek neki virágot, szívet papírból. Varrni nem igazán tudok, szóval az ilyen ötletektől légyszi kíméljetek. Ékszert nem hord, csak fülbevalót, telefontok, ilyesmit sem használná, szóval nehéz kérdés, de légyszi keddig segítsetek! Előre is köszönöm!

13/l



2016. okt. 9. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki virágot és hozzá csinálj sütit vagy palacsintát :)
2016. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Készíts neki kis borítékokat, mikbe tegyél kis kártyákat, amikkel kedveskedsz neki. Például, két hétig felhasználható "ma én mosogatok el" kártyát, vagy hasonlót :D Ugyanezt befőttes üveggel is meg lehet csinálni. A kis kártyákat felcsavarod, és összekötöd, (mint azok a régi pergamenek, arra a fajtára gondolok) azokat beteszed az üvegbe, ő minden nap találomra kihúz egyet, és felhasználhatja. Itt egy videó, amiben elkészítik az ötletek alapját: https://www.youtube.com/watch?v=-WsLuuAFwmw Te is írhatsz ilyen köszönő üzenetet a cetlikre, de szerintem az ingyen segítség mókásabb :DD
2016. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kedden volt anyukám névnapja és 2 tollat vettem neki,egy borítékot, amibe egy névnapi köszöntőt tettem saját verssel és sok jó kívánsággal, és sütit sütöttem neki.

azt hiszem hogy tavaly volt, hogy ilyen kuponfüzetet készítettem neki,amibe pontosan ilyeneket írtam, mint amit elküldtél nekem. azért köszönöm az ötletet, hasznos volt! :)

2016. okt. 16. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!