Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit vegyek anya nevnapjara sos?

Mit vegyek anya nevnapjara sos?

Figyelt kérdés

Anyanak ma van nevnapja, es fogalmam nincs mit vegyek neki. Eddig minden evben megvolt az ajandeka, de most par napja a vilagomat nem tudtam olyan beteg voltam, de mostmar ugyahogy megvagyok...mit vehetnek neki ajandekba?

Konyvet nem szeret, minden 'sablon ajandekot' kapott mar, viragot nem szeretnek neki mert mar nem tudja hova tenni..Fozni,sutni nem szeretnek, hisz alapbol cukrasznak tanulok es kb minden masnap sutok valamit..

Bonbonra, csokira gondoltam esetleg, de tud valaki ajanlani laktoz,es cukor mentes csokit, bonbont?

15/L


2016. nov. 19. 07:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj, most latom hogy rossz kategoria..bocsanat:/
2016. nov. 19. 07:34
 2/5 anonim válasza:
csinaltathatnal neki bögrét kettotokrol, nem is draga altalaban
2016. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kisboltokban foleg a cba-ban lattam mar olyan csokit ami minden mentes es ra van irva hogy "szeretlek anya". De van tobb feliratu is. A westendbe is lattam, szoval ha budapest kornyeki vagy akkor a bejaratnal talalod.
2016. nov. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vegyél neki egy tusfürdőt ezzel a felirattal: Öregedésgátló. :D
2016. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Parfümériákban most nagy leárazások vannak.. nagyon jó kis ajándékot tudsz venni 1000-2000 ft-ból. bár nem tudom mekkora kereted lenne rá..:)Ilyenkor szerintem minden karácsonyi kütyünek tud örülni az ember..díszek...
2016. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!