Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Mit adjak neki névnapjára? 14F

Mit adjak neki névnapjára? 14F

Figyelt kérdés
Egyik lány osztálytársamnak most lesz a névnapja.Amúgy is akartam venni neki valamit de megkérdezte hogy kap-e tőlem valamit.Én igent mondtam de nem tudom mit adjak neki.Nekem bejön és ad jeleket hogy én is neki.Vegyek neki valami ékszert vagy vigyem el moziba.Tudnátok nekem segíteni?
2017. febr. 8. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
ültesd rá, annak biztos örül majd
2017. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne vidd moziba , ekszert dragat meg plane ne vegyel!! valami aprosagot adjal neki, pl 1 szal viragot, tabla csokit, szep mintaju tollat vagy ceruzat...ilyesmi.
2017. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Berserker88 válasza:
Há' mi az már, hogy megkérdi kap-e tőlem valamit? :D Mondtam volna, hogy maximum pacikukit a popikádba. De viccet félre téve, te ismered és te tudod mit szeret. :) Itt úgyis csak a szokásos dolgokat fogod kapni válasznak.
2017. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Házinyúlra nem lövünk!!
2017. febr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Vegyél neki egy virágot meg egy csokit annak minden lány örül. :)

Vagy csak egy plüssmacit vagy ilyesmit.

2017. febr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Mega4 válasza:
Vidd el valahova.
2017. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Én a barinőmnek hosszabítót vettem (Hálózatba csatlakoztathatót). Imádta azóta is abba dugdossa a hajvasalóját. 25F
2017. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 T.Panni válasza:
Szerintem, vegyél egy neki egy szál piros rózsát. És vidd el a lakóhelyetek körül valami parkba vagy kilátóra, erdőbe ... ilyen helyekre vidd például.
2017. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!