Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Ez jó ajándék lenne barátnőm...

Ez jó ajándék lenne barátnőm névnapjára?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egy cd-re rárakok a közös képeinkből párat, a zenét amit, mindketten nagyon szeretünk és emlékünk is kötődik hozzá, meg esetleg szerkesztek a képekből videót és azt is rátenni. Szerintetek mit szólna hozzá?

2017. aug. 7. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos, főleg egy nèvnapra. Esetleg még egy szál virág, ha szereti. Hány évesek vagytok?
2017. aug. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj Bocsi, most láttam a kulcsszavakat . Jó akkor másik kérdés, mennyi ideje vagytok egyutt ?:)
2017. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem járnak. Egy lány adja a legjobb barátnőjének :D


Na de ez nagyon jó ajándék. Én nagyon örülnék egy ilyennek. Bár inkább születésnapra tudnám elképzelni.

2017. aug. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Uff és tényleg :,) akkor felejtsd el 😂
2017. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Annyi, hogy akkor szülinapjára mondom, mert nem sok különbség van a kettő között, és még csak most fogunk majd talizni azóta.


És nem vagyunk együtt, a legjobb barátnőm 😂

2017. aug. 8. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!