Kezdőoldal » Ünnepek » Névnap » Milyen parfümöt vegyek barátom...

Milyen parfümöt vegyek barátomnak névnapjára?

Figyelt kérdés
Messze él tőlem, de mégis szeretnék neki valamit küldeni. Szerintetek milyen márkájút vegyek ? Melyik a legjobb?

2017. aug. 29. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?

Én parfümöt inkább rendelnék neten úgy, hogy az ő címére szállítják ki. Ha te adod fel csomagként, akkor félő, hogy összetörik. Vagy pedig speciális csomagként kell feladni, meg lehet jelölni, hogy törékeny.

Szerintem nagyon jó a Dior Homme. De ez elég drága.

Ha olcsóbb kategóriát nézzük, akkor a Playboy parfümök között vannak elég jók.

2017. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

max. 10.000 forintra gondoltam

és köszi a választ :)

2017. aug. 29. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Bruno Banani-t tudsz venni mar 4000 Ft-tol, str8 is eleg jo, mas nem jut hirtelen eszembe 10 000 alatt, meg sajnos ezekbol se tudom pontosan melyek a jok (marmint tobb illat van nyilvan beloluk) ja, meg a 007esbol most vettem noi parfumot ami isteni, nemtudom miert de szerintem ferfibol is szuper lehet (ismeros volt az illat vhonnan) :D a 30ml-s 7000Ft
2017. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ő címére való rendelés tényleg a legjobb megoldás, de mielőtt megvennéd online, menj el egy dm-be vagy Rossmann-ba, és szagold meg az adott terméket. Fontos, hogy olyat válassz, amiről tudod, hogy neki is tetszeni fog.
2017. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kék police? Én jó áron pár ezerért vettem ezt barátomnak csak a legnagyobb kiadást belőle és isteni az illata, sokáig is eláll :)
2017. aug. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlen ragaszkodsz a parfümhöz?

Nagyon könnyű vele mellélőni, mivel egy parfüm ezer emberen ezerféle illattal reagál. Szóval meg ha tetszik is, akkor sem biztos, hogy a barátodhoz is passzolni fog:/

2017. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Calvin Klein Euphoria Intense Men EDT 100ml

9 150 Ft

2017. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Playboy Miami <3

50ml

4200ft

Én nagyon imádom az illatát, nekem az a kedvencem.

2018. márc. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!